Fizy kullananlar kimler bakalım?Radyo yayını yapsın bize birisi?

Arkadaşlar müzik dinlemek için fizy kimler kullanıyor bakalım? Radyo yayını yapma özelliği gelmiş çok basit kullanımı birisi çıksın da bize yayın yapsın hadi:=) Chatbox da var:=)

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Radyo yayınını nasıl yapıyoruz? asdfvdrg :D

0|0
    0|0
    • sağ üst köşede yayına başla yazıyor ya yapıcak mısın yayın gelelim biz de:=)

Kızlar Ne Diyor 5

• ben link bunu kullanıyorum

0|0
    0|0
  • Fizy candır hehe :) ama bu aralar Bira fm dinliyorum o daha sağlam :)

0|0
    0|0
  • listemdeki biçok şarkı telif hakkı yüzünden ulaşılamıyor.eskiden çok giriyordum

0|0
    0|0
    • Evet youtube ile olan bağlantısını kesti daha iyi oldu saçma sapan videolar çıkmıyor playlistini güncelle tekrardan.Şimdi daha iyi.Radyo yayını da gelmiş:=)

• sevindim bunu duyduğuma.

• Orda canli yayın yapmak için mikrofona mi ihtiyaç var ?

0|0
    0|0
  • Müzik dinlemek icin bazen kullanıyorum ama mood ozelliginde hep aynı sarkılar calıyor. Sanatcı radyosundada oyle benzer 3-4 tane sarkıcının sarkılarını surekli önüme sürmesini sevmiyorum. Last fm daha iyiydi.

0|0
    0|0
    • Kendi playlistim var ya bir sürü şarkım var:=) radyo özelliğini yeni getirmişler beta henüz:)

• Playtist pek kullanmıyorum begendigim sarkının adını not edip sonra indiriyorum. Ben yeni sarkıları sanatcıları kesfetmeyi severim.

• Ben müzik konusunda gelenekçiyimdir biraz.Sadece sevdiklerimi dinliyorum ve hani yolda geçerken duyarsam bir melodi ya da sözü hemen not alıp onu da ekliyorum playlistime yıllarca dinlerim artık o parçayı:=)

Erkekler Ne Diyor 2

• Pek kullanmıyorum açık konuşmak gerekirse. Bir aralar HipHop Radyosu projesi üzerinde çalışıyordum ve o proje şuan saf saf hala devam etmekte. Parçalar ne kadar ilginizi çekebilir orası tartışılır ama yinede dinlemek isteyen varsa buyrun www.radioflee.look.in

0|0
    0|0
  • ks nın bir radyo yayını yapılabılır ınsanlarla röportaj yapılsın ben katılmam ama baştan soyleyım

0|0
    1|0
Yükleniyor...