Erkekler, Spordan anlayanlar yardim lütfen?

Kiloluydum zayifladim yine kilo aldim yine zayıfladım goguslerim azcik sarkti ve sporla toparlamam lazim nasil haraketler oneririsiniz lutfen ciddi cevaplar

0|2
20

Erkekler Ne Diyor 20

• Dizlerin yerde, normal şınav pozisyonunda şınav çek. (ayrıca kol arkasının sıkılaşmasını sağlar)

Büyük boy bir havluyu burgu haline getir, çamaşır sıkar gibi, önce bir yöne sonra diğer yöne sık. bu da göğüs kaslarını çalıştırır.

Dolgun ve sert bir yastığı ikiye katla, dirsekler vücuda 90 derece olacak şekilde dik ve yana açılmış olmalı, göğsünün tam önünde tutarak, iki elinde sıkıştırıp, biraz bekledikten sonra gevşet.

Ayrıca duş sonrası soğuğa yakın ılık suyla masaj...

1|0
    0|0
    • 22gün

Cok tesekurederim ederim hem tavsiyleriniz icin hemde ciddiye alip duzgun cvp verdiğiniz icin

• 22gün

Rica ederim

• Meme durumu anneden gelen bir özellik. Ne yapsan boş. Annen ne ise, sende o olacaksın.

0|0
    0|0
    • 22gün

Annemi tanimiyorum gogusleri nasildi bilemicem

• Erkekler goguse önem verir küçültme

0|0
    0|0
  • kilo verdim diye sevinip spor ve diyeti bırakırsan olmaz. sağlıklı beslenme ve haraketli yaşamı hayat felsefen edinmelisin

0|0
    0|0
  • biraz sol yap toparlan yavaş yavaş gel

0|0
    0|0
    • 22gün

Keske biraz ciddi olsan

• 22gün

Tabi onu dert etme kafa tasimin icine nerden beyin naklettiririm diye dert et 😉😉

• 22gün

kafamda beyin yok ot var icinde at besliyorum

• Bench press yap

0|0
    0|0
  • Sıkılaştırma pres yapcan

0|0
    0|0
  • Niye erkekler öneriyo ya :S

0|0
    0|0
    • 22gün

Spordan daha cok anlarsiniz diye sizi onire ettim 😉

• bench press

0|0
    0|0
  • İki dumbel al bir sehpaya uzan yana doğru indir kaldır şınav çekmeye çalış yine aynı şekilde sehpada dunbeli bas asagı doğru indirip geri göğsüne doğru kaldır 3x12 çalış böyle

0|0
    0|0
  • Yürü. En kolay egzersiz.

0|0
    0|0
  • daha cok zayiflaman lazim :)

0|0
    0|0
  • Cevap yorumda

0|0
    0|0
    • 22gün

Öncelikle vücudu uzun süre aç tutarak kilo veremeyiz. Vücut çok akıllıdır. Fazla aç bırakırsak yağ depolalar. Böylelikle vücudumuzda ki yağ oranı azalmak yerine artış gösterir. Kilo ise sadece rakamdır. Örneğin; kimi insan 170 boy 80 kilo ile yoğun bir kas oranına sahip iken kimi insanda aynı boy oranı ile yağlı ve şişman bir vücuda sahip olabilir. Bu tamamen beslenme ve dinlenme ile alakalıdır. Güzel ve yoğun kas yapılı bir fizik için %60 beslenme %30 spor %10 dinlenme şarttır... Yemek yiyerekte kilo verebilirsin. Tabiki doğru besin tüketmek şartıyla zamanlama şart. Ayrıca antrenman çok güzel etki yaratacaktır.

• Bol bol maça çık.

0|0
    0|0
  • Koş koş

0|0
    0|0
    • 22gün

Bacak demedim gogus dedim

• 22gün

Şurada sana yardımcı olmaya çalışıyoruz alalallallala cevabımızı beğenmiyorsun gıcık umarım daha da sarkar göğüslerin derdim ama üzülürsün spor yap zamanla dikleşir hadi iyi geceler:)

• 22gün

Hadi gunaydin 😜😜😜😜

• Yaz o halde spor bizim işimiz

0|0
    0|0
  • Salonda spordan anlayan biri ile arkadaş ol yardım iste :)

0|0
    0|0
  • ben anliyorumda bunu niye gizli sordun onu anlamiyorm

0|0
    0|0
    • 22gün

Gogus kelimesini diyan sapiklar üşüşmesin diye 😉

• 22gün

tm ulas bana anlat derdini

• spor ile göğüs bölgesi çalıştırmak göğüs boyutunu küçültür

0|0
    0|0