Kilo almak isteyenlerrrrrr ??

arkadaşlar boyum 1,65 kilom 43-44 arası değişiyo.hedefim 52 .kilo almak istiyorum ama alamıyorum arkadaşlarımla aynı ölçüde yiyorum ama alamıyorum.internette bunu buldum onları uygulucam sizde bir bakın isterseniz

'' akşamları yatmadan tok karına

** 2 kase büyüklüğündeki bir kaba ılık süt

** İçine 15-20 adet bebe bisküvisi koyup eritin mama yapın

** 1 tatlı kaşığı da pekmez ya da balla tatlandırın

****Ben bunu tam 3 ay aralıksız her akşam yaptım babam eve 12'li paketlerde süt aldı 5 kg lik hero baby biküsvileri bittikçe aldık hiç ara vermeden yaptım bunu ayda 4 kg 3 ayda ortalama 10-12 kg

45 kg den asla bir gram yukarı çıkamayan ben adıma safinaz koyanları kapak ettim ve Şu an tam tamına 56kg'yim boyum 1,68 düşünün iişte bu sayede çevremde ben gibi olan 3 arkadaşıma kilo aldırdım.

Ama bunu kesinlikle aralıksız ve tok karna yapacaksınız yatmadan önce yiyip yatacaksınız.

Denenmiyecek bişey değil ve asla bir zararı yok çünkü bebe bisküvileri karbonhidrat ve liflerce zengin besleyici yiyeceklerdir. ''

bide supradyn iştah açıcıymış

denicem ben arkadaşlar bakalım faydası olucakmı :)

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• aynen derim. bebek biskuvileri cok kilo aldırır yalnız yaz dönemindeyiz şekerden aldığın kalori = vucut sıcaklıgının artması olacak. uyuyamazsan kilo alamazsın ye fakat kışın rahat olur. biskuviyi fazla sütü az koy eridiginde neredeyse çamura benzeyecek oyle yersen cok cabuk alırsın

1|0
    0|0
    • yicem yapıcak bişey yok :) uyku sorunum yok sürekli yiyip uyuyorum zaten :D

• işte o yuzden zayıfsın bende kahvaltı yapmam yalnız sut gaz yapar o yüzden biskuviyi cok koy :)

• ben çok süt içerim sorun olmuyo alışığım 2 günde litrelik biter hemen :D

Erkekler Ne Diyor 5

• ektomorf vücut tipinde olmalısın.

htt ps:// ww w.spor101 .com:8 443/maka le/Vucut-tipleri-ve-Ozellikleri-nel erdir oku burayı. boşlukları sil.

1|0
    0|0
  • Bende denesem yaaa :((

1|0
    0|0
    • dene bence ben denicem

• Ben calismaya baslayinca bir ayda 4 kilo verdim ya :( yakisikli cocuktum.ne guzel simdi begenmiyorum kendimi :/

• Teşekkürler Benm de birazz kilo almam gerekti

1|0
    0|0
  • abla bende veremiyorum bee

1|0
    0|0
  • Bende bu karışımı 2BOYUNCA hergü denedim ama pek fayda gormedim ve sonunda bıraktığım da aldığım 2kiloyu geri verdim

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...