Sevdiğiniz kişinin isteklerine saygı duyar mısınız ? Özellikle bayanlara soruyorum.

Sevdiğiniz insanın görüşlerine saygı duyarmısınız ?Saygı duyuyorsanız neden bütün aşklar bitiyor ? Ben buna çözüm üretemiyorum

0|0
7|0

En İyi Kız Görüşü

• Saygı duyarım ama bana çok ters geliyorsa saygılı bir şekilde de ayrılırım... Yani saygı duymak aşkın devamını gerektirmez. İnsan kendisine uygun olan kişiyi seçmeli, mutlu olmak için evlenir ya da sevgili olur insan, dertsiz başına dert almak için değil. Ters giden birşeyler varsa aşkı devam ettirmenin ne anlamı var, bazen ayrılık en uygun davranıştır bazı durumlarda. Aradaki saygıyı kaybetmeden ayrılmak en güzel ayrılış biçimi. İnsan hayatını geçireceği kişiyi iyi seçmek zorunda. Ömrün boyunca onunla yaşayacaksın çünkü, kötü yanlarını bastırabilecek, ya da kötü yanlarını hoş karşılayabileceğin ölçüde, iyi yanlarının baskın olması şart. Her insanın mükemmellik kavramı da birbirinden farklıdır zaten. Herkesin hayat görüşü farklı. Herkes kendisine uygun olanla olmalı...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• evet sevdiğim kişiye saygım dan dolayı görüşlerine düşüncelerine saygı duyarım

ama bunu su istismar edemez ona hakkı yok

0|0
    0|0
    • misal biraz maçoca yaklaşalım şu çoçukla görüşmeyeceksin dediğinde ilişkini keser misin ?

• ailem birinci öncülüğüm sonrasına sevdiğim demek istediğim zaten

• Ben o hataya düştüğüm için Aileyi artık tek geçiyorum :)

• sevdiğim insandan ziyade kendime daha çok saygı duyuyorum onun için onun görüşüyle benim ki uyuyorsa olur uymazsa olmaz..

1|0
    0|0
  • Saygı en önemlisi ve saygı duyarım

0|0
    0|0
  • Evet duyarım :)))

Elimden geleni yaparım mutlu etmek için.

0|0
    0|0
  • Bütün ilişkiler saygısızlıktan bitmiyor ki..

0|0
    0|0
  • istemezsin adamı bunları bahane edersin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...