Biraz aceleciyim sanırım ama işe yaramamasından korkmuyor değilim?

bu hafta fitnessa başladım boyum 1.63 kilom 63.2 yani 63 64 arasında gidiyor hep ve benim en az 55e düşmem lazım yememe dikkat etmeye çalışıyorum beyaz ekmek tüketmiyorum abur cubur ve şekeri hayatımdan çıkardım sadece kahvaltıda reçel ve pekmez yiyerek tüketiyorum şekeri o kadar. tuzlu yemekleri zaten sevmem o yüzden o yönden sıkıntım yok. okula gittiğim günler dışardan yemek zorunda kalıyorum bu moralimi bozuyor çorba içmek istiyorum her gün fakültede çıkan çorba güzel olmuyor mecburen birkaç gün dışardan kalori geliyor, ha bir de spora 6da gidiyorum 7 buçukta çıkıyorum haftada 3 gün gidiyorum ve eve gelince sadece su içiyorum gitmeden 1 saat önce akşam yemeğimi yiyorum bu şekilde devam edersem ne kadar sürede hedefime ulaşırım

0|0
2|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Şekeri ve tuzu hayatindan cikart. disaridan yerken proteim icerigi yuksek kalorisi dusuk besinleri tercih etmelisin. Bunlarla beraber yeterli cardio egzersizleri (ör HIIT programi oldukca etkilidir) ve fitnessla 2 ayda istedigin kiloya sağlıklı bir bicimde dusebilirsin. Baska bir sorun varsa veya olursa konu ile alakali bir fitness sporcusu ve tip ogrencisi olarak yardimci olurum.

0|0
    0|0
    • 28gün

çok teşekkürler eğer olursa yazacağım size

• bana mesaj at sana yardımcı olayım ciddiyim okuduğum okulda bunun eğitimini alıyorum

0|0
    0|0
    • 29gün

burdan yazabilir misin rica etsem

Kızlar Ne Diyor 2

• bence bir kac ayda kavusursun istedigine ama tabi bu senin metobolizmanada bagli

0|0
    0|0
  • Evden götür yemek

0|0
    0|0
    • 29gün

mesela ne olabilir

• 29gün

sebze falan yaptığında götürebilirsin kuru yemiş ürünleri ceviz falan meyve elma

Yükleniyor...