Sizce fiziğim nasıl, biraz fazlalığım var :(((((

boyum 1.68, kilom 54, 36 beden giyiyorum ama biraz göbeğim var, çok utanıyorum. Sizce 2 buçuk ayda nasıl eritebilirim sporla ve diyetle, lütfen ayrıntılı şeyler söyleyin.

0|0
7|16

En İyi Erkek Görüşü

• bak şimdi.3 ay boyunca haftada 5-6 kez,günlük en az 2 ' şer saatten antrenman yapıyorsun.kardiyo ağırlıklı bir şekilde,istediğin kadar yiyip içiyorsun fakat kilo almıyorsun :) tam tersine kilo verip kaslanıyorsun :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Tüm vücut ölçülerini yazabilir misin?

0|0
    0|0
  • bu ölçülerdeki bir bayanın fiziği vucudu oldukça iyidir ki ne insanlar var kendini manken sanan

0|0
    0|0
  • Benim kankam 12 kilo verdi 1,5 ayda akupunktur ile ist. perpada japonun tekine gitmişti akupunktur dene...

0|0
    0|0
  • 1.72 olsaymışsın kılo ıyımıste az duşur onu ama 50 nın altına ınmeyın çocuk gıbı duruyor kızlar

0|0
    0|0
  • artı kilon yok senin senin ideal kilon 65dir eğer gerçekten 168 boyun varsa belki vucüt kitle bozuntusu var yani basen kısmı normaldan daha geniş onu da sporla eritmelisin...

0|0
    0|0
  • 2 bçk ayda erimez o bu 1. 9 ay ye iç yat 2 ayda erit ııh olmaz öyle bir kere. fiziğin güzel takıntı yapmamalısın. biraz dikkat et erir :D

0|0
    0|0
  • göbek için mi?

0|0
    0|0
  • resimini göremeden birşey diyemicem.pardon...

0|0
    0|0
  • kaslanma sakın mekik çek göbek yok olsun

0|0
    0|0
  • - hızlı tempo yürüyüş öneririm sana :)

0|0
    0|0
  • çok göbeklisin :D:D:D

0|0
    0|0
  • Biraz göbeğin varsa 2,5 ayda çok rahat eritirsin :( Yediklerin dikkat etmen bile yeter..

0|0
    0|0
  • sağlığın yerindeyse bence tak ma kafana bu kadar tahminim güzelsindir.

0|0
    0|0
  • evde kaldın :D

1|0
    0|0
  • benim sevgilin olsan her türlü severdim seni ;) harbi diyom .dalga geçmek amacla değil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Spor yaparak. Yürüyüş ve koşu yap.

0|0
    0|0
  • mekik cekerek yoksa fazla kilon falan yok

0|0
    0|0
  • Cok zayıf değilsin ki?

0|0
    0|0
  • 2,5 ayda günde 30 mekikle çok güzel erir göbeğin olmasa fiziğin gayet iyi.

0|0
    0|0
  • bence iyi görünüyorsun normal kilodasın

0|0
    0|0
  • iyi sayılırısn

0|0
    0|0
  • 36 beden mi bence en az 38 giyiyorsundur

0|0
    0|0
Yükleniyor...