Bu da nedir ya bir zaman sonra arayıp

arkadaşlar tam ayrılıyoruz ben alışmaya başlıyom onsuzluğa yani..2 hafta sonra beni arıyooo seni özledmm diye...önce sesisz kalıyo teli açıyom konuşmuyor... sonra konuşmıycan mı falan diyomm nassılsn diyo..derid ne...

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ayrılmak istiyor sonra yalnızlığa dayanamıyor tekrar dönüyor demek hayatındaki boşluğu senle dolduruyor sevgi aşk yokkkk

1|0
    0|0
    • ama hayatına başkası girebilir..ona teklif eden bile var düşün ?

• erkekler ilişkide genelde vicdan azabı duymamak için bıkma sıkılma zamanlarında bu tavır yaparlar ki eğer karşı taraf yeter sözü duyana kadar duyar duymaz bak sen istedin ayrılığı deyip tamamen kesip atar...yeni hayatında sana başarılar

• ya o gitmek istese gider... zaten geçen sefer ben yapamıyom dedim..sen bilirsin peki dedi..ama sonra döndüüü...özledm dedii...başkası hayatına girebilir ...ama benle neden devam ediyo 1 yıl oldu buarada...

Erkekler Ne Diyor 3

• karşılaşmanızda en vahim durumda bulunacağınız model de ne olduğunun farkında olanlarıdır,sanki 'tamam ben odunum' dendikten sonra yaptıklarını çok önemli bir nedene bağlamış,kendini açığa çıkarmış, sorgulanmayacak hale getirmiş gibi pişkinleşenleri de vardır,kör balta lazımdır bunlara; acıtacak,yamultacak ama kesinlikle kesmeyecektir zira kesildikçe ürer bunlar.

bir de bu var:

1|0
    0|0
  • derdi kafa mı bulmaktır ne saçma. knş de ki bak olum de ben de böyle şeylere gelemem olum de ya tamamen kal de ya git de olum de :D de de de :D

0|0
    0|0
  • aynısını bende yaşadım tamam diyorum aradan zaman geçio tak hatırlatıo en sonunda kalbini kırdım ama ne kırdım bir daha semte bile uğramıyor ruh hastası be

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bence siz ayrılırken sana çok kızıyor. Unutmaya çalışıyor siniri geçince sadece üzülüyor. Ve sonra özleyip aslında seninde haklı olduğunu anlıyor. Aynen böyle oluyor

1|0
    0|0
    • evet haklı olduğumu anlıyo..evet özlüyo evet siniri geçiyo..ama ben onu kızdrmıyom ki..bi sorunu çözmeye çalışıyommm o ise kaçıyo

• kesinlkle...

• kendını unttrmamaya calısıyoo iştee gıcık şey.

1|0
    0|0
  • cinsellik yaşadnz mı hçç ?

0|0
    0|0
  • seviyo seni hata yaptigini anlamis demek

0|0
    0|0
  • aynısını oda bana yapıyoo hersey bitti dyrum bakıyorum bir mesaj ya da arıyo tekrar barısyruz yne sorunlar .s bütün erkekler böylemi ya bari braksn unutuyum daha cok canımı yakıyo

0|0
    0|0
    • o esnada bende özlüyomm deli gibi ve hemen evet deyip atlıyomm ama artkkk öyle kolay olmazzz ...zaten biz ayrılıyoz yine:(

• aynennnnnnnnnnn ya bakşu anyne ayrıldk .s

• ama benm artkk son olabilir

Yükleniyor...