Hiç düşündünüz mü??????

hiç ölümünüzün kaç yaşında ve nasıl olacağını düşündünüz mü?hadi gelin kendi felaket senaryo muşu yazalım.

0|0
8|8

En İyi Erkek Görüşü

• Motosikletle 200 km hızla giderken karşıma bir araba çıkıyor ve çarpıyor.The End

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Ben bayağı yaşarım. Benim gibileri genelde doksanına kadar yaşar. Bu da sanırım ölümden korkmadığım için olsa gerek. Nasıl öleceğiz sorusuna gelince, bunu seçememek kötü ama bu sonu karşılamalıyız o yüzden her daim hazırım.

1|0
    0|0
  • hiç düşünmedim çünkü hayattan korkarak yaşamadım

1|0
    0|0
    • ölümü düşünmek hayattan korkanlar için midir?

• mutlu ol mutlu yaşa... Ünsüzdüşünür'den sevgilerle

• :))

• benim çok uzak değil hissedebiliyorum ve biliyorum

0|0
    0|0
  • yok yaaa yazmayak çok sıkıcı :D

0|0
    0|0
    • anlaşıldı sen torun torba yapıp epey bir yaşayıp küt diye gitmek isteyenlerdensin.

• sıkıcı olduğunu siz söylemiştiniz?

• işte senin gibi yazmak çok sıkıcı. anı yaşamak önemldir. bu seni maceraya sürükler ama kurgularsan dışına çıkmazsın belirlediğin zamanda orada olmak istersin bu macera değil bir yerden sonra bunalım :/

• Allahın işine karışalım senin için dimi..

1|0
    0|0
    • yok amaç Allah'ın işine karışmak değil. ben sadece bir anlığına düşünelim dedim

• Hiç düşünmedim

0|0
    0|0
    • bi an düşünmek sitersen ve enterasan bir şey aklına gelirse biz burdayız :)

• :)

• ak çiğer kanserinden öleceğim ben Tahmine gerek yok

Zamanı tam olarak bilmiyorum

0|0
    0|0
    • böylebir rahatsızlığın mı var? yosa tiryaki misin?

• tiryakiyim

Kızlar Ne Diyor 8

• psikopatın birine denk gelip beni parçik pinçik yapıp öldürmesin de senaryo ne olursa olsun

1|0
    0|0
  • bir gece yatağa gireyim sabaha ölmüş olayım. kendi kendime acısız kansız. mümkünse bir kış günü olsun... yazın ölmek istemiyorum :D yaşımda.. kırklı bir şeyler olsun.

1|0
    0|0
  • bundan iki sene önce yoğunbakımdan çıktıktan sonra uzun bir süre hep baya baya ölümü bekledim

aslında iyileşmiştim ama,aşırı derece psikolojim bozulmuştu

bişey deseler ben zaten çok yaşamam bana göre plan yapmayın der4dim

0|0
    0|0
  • 2 sene sonra izmire taşındığımda seri katil beni kessin

1|0
    0|0
    • her saat başında senin beğendiğin bir organını kessin sonra onları ayrı ayrı torbalra koyup, farklı çöp konteynırlarına attsın. her haftanın başında bir parçanı bulsun polis.. ıyyyyy :S nasıl iğrendim kendimden

• daha nasıl abarta bilirim du bakimm hahh! polis her bir parçanı bulduktan sonra her bir parçan için ayrı ayrı devlet töreni düzenler. oldumu baya bir şaşalı gittin :))

• heran olabilir :/ evet bazen düşünürüm

0|0
    0|0
  • Düşünmedim ne gerek var ki.

0|0
    0|0
  • 28 yaşında aşırı alkol tüketimi araba kullanırken gözlerimde buğu araba uçurumdan kanatlanıp uçuyor sonunda trafik kazası 1 ölü.

0|0
    0|0
  • düşündüm 5 yıl önce bu yaşımı düşünüyodum nasıl biri olucam diye bir b.k yokmuş :( ay kalbm aqrımaya bşladı yınee ..:/

1|0
    0|0
    • teyzecim kalp krizidir o ilaçların nerde:))

• dıştan olede içten kötü yaw :( :)

• muadil etkisini göstememiş sen günde 3 öğün almaya devam et unutursun:)

Yükleniyor...