Acaba kapıyolar mı ki acaba :)

Ciddi bir ilişki içinde olmayan erkeklerin bir çoğu çocuk gibi,şımarık ya da kıro olurken evli erkekler neden karizmatik,efendi ve olgun oluyolar? Acaba kadınlar iyi erkeklerin hepsini kapmaya mı başladı geriye çürüğü çarığı mı kaldı?

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

• evli kapılmış görünür.kapılan daha çok arzulanır.en çirkin erkekte olsa evli ise daha farklı bakılır.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Evliliklerde çoğu zaman karşılaşılan durumlardan biri de çatırdamakta olan evliliği kurtarmak için eşlerden sadece birinin çabalamaya devam etmesidir. Diğeri çoktan fiziksel olarak olmada da ruhen gitmiş ve vazgeçmiştir… Böylesi koşulların geliştiği durumlarda tamamen ümitsizliğe kapılmak doğru değildir. Çünkü evlilik henüz bitmemiştir ve kurtarılma şansını hak etmektedir.

.

0|0
    0|0
    • yazı güzel de soruyla pek bağdaşmadı sanki

• o sözler her haltı yiyen insanın kendini kötü hissetmemek için uydurduğu şeylerdir.inanma.

• inanmıyorum zaten ben kendi bildiğimden şaşman gerisi hikaye

• Ya bırakın su ayakları kacınız duzgun erkekle gezmek tozmak ıstıyorsunuz saf buldun mu kafasına vur ekmegını al , cin fıkkkırlı gordum mu boyle erkek mı olur . Hic donup aynaya soruyormusunuz ben bunları hak edıyormuyum dıye bı de kusura bakmayın da sunu soylemeden edemeyecegim hepınız sekil güzel felan oldugunu dusunuyorsunuz evlenecegın kadında guzellık 2-3 sıradadır.

0|0
    0|0
    • hak edip etmediğimi bilemezsin.bu sayfaya girdiğimden beri en ideal erkek nasıl olur gibi sorulara verdiğim tek cevaptır ahlaklı ve edepli olsun derim.ayrıca erkeklere ne demeli?sadece güzel olsun derler küfür mü eder,ahlaksız mıdır seviyesiz midir hiç umursamazlar.evlenmeye gelince de düzgün kadın ararlar.

• Zaten bu yuzden başörtüsü bir tekstil malzemesidir onu tesettür eyleyen onu tasıyanın kalbi ve Allah karsısında durusudur. Çok sukur boyle yetısmısım haram helal bılıncıne sahıbım dedıgın gıbı cogu evlı cunku ınsanların hayatlarına duzen olusması ıcın bır aıle ortamı sart dıye dusunuyorum. Bir kadını sevdıgı halde masaya yatıran yanı onu anlatan etrafımda burda cok fazla erkek var bence adam dedıgın sevgısını masaya yatırmaz.

• evet ben de şahit oluyorum hep,sevgilisinin her şeyini burda anlatıyolar.

• Evlilik, baba olmak bunlar erkekleri değiştiren şeyler. Yani kısacası iyi erkeklerin kapıldığı falan yok. Evlenip baba olunca hormonal olarak değişime uğruyorlar.

0|0
    0|0
    • ama çocuğu olmayan çok düzgün adamlar da var.acaba onları değiştiren evliliğin hangi yönü onu merak ediyorum ben.

• Bu yüzden ailesine değer veren adam gibi adamları öğle sağda solda görmemen çok normal.

• teşekkür ederim.

• Evlilik olgunlaştırıyo olabilir.

1|0
    0|0
    • evlilik bir insanı nasıl olgunlaştırıyo acaba?

• Bilmem , evli değilim sonuçta.

Ama olgunlaştırır ya , bazı şeylere dikkat etmek zorunda ve belirli bir sorumluluğun altına giriyor sonuçta. Karakter olarakta değişir diye düşünüyorum.

• gel vatandaş kalmadı bundan batan geminin malları bunlar son 50 tane kapan gidiyor AMA KAPANIN ELİNDE KALIYOR

0|0
    0|0
  • sana öyle geliyor adamlar ne yokluk içinde bir evlilik sürüyor bir bilsen:D adamın ışığı sönmüş hahahah:D

0|0
    0|0
  • çürük çarık sensin bir kereee taaam mı? :)

ne yani evlenmedik diye çürük mü olduk.

0|0
    0|0
  • düzgün sölemek gerekirse sevglisi olmayanlar abazalık yapmak için sevgilisi olunca yapamıyolar diye evliler de sen anladın onu çürükmü güldüm ))))

0|0
    0|0
    • dedim acaba kadınlar istila edecek benim zamanıma adam mı kalmayacak :)

• benim istediğim 1 tane olması o kızların ise sıkıldıkca daha yakısıklısını değiştirmek gibi kıl oluyom ölelerine .

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...