Bugün günlerden ŞAMPİYONLUK!

4 olmamız halinde 23 yıllık hasrete son verecek takımımız biriciğimiz Galatasarayımız için ne söylemek istersiniz?

link

Biletleri tüketenlere teşekkürler ama üzgünüm yetişemedim biletlere:(

Güncellemeler:
TEŞEKKÜRLER GALATASARAY TEŞEKKÜRLER ÜNAL AYSAL TEŞEKKÜRLER ERGİN ATAMAN VE EN BÜYÜK TEŞEKKÜR VE ALKIŞ TARAFTARA ARMAĞAN!
kingleoriccc beni neden engellemiş olduğunu anlamıyorum:)

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• banvitin şampiyon olamayacağı belliydi tebrikler

zaten geçen seneki bizim kadronun temel taşlarını alarak 1 adım önde başladınız

1|0
    0|0
  • Bu yılda alamasaydınız, fenerbahçe size kupadan bi' tane hediye edicekti zaten.

Malum; bu transfer sezonunda Fenerbahçe'nin işini baya bi' kolaylaştırdınız.. Bi'de Cardozo ile ilgilensenizde, onuda biz alsak =(

0|1
    1|0
  • gsyi tebrik ediyorum kendileri için bir çok şansızlığın yaşandığı bir sezonda çok büyük bir başarı...

yalnız ergin ataman için aynı şeyleri söyleyemeyeceğim iyi hoca olabilir ama karakter olarak küme düşen birisi

1|0
    0|0
  • Bugün Günlerden ŞAMPİYON luk Bugün Günlerden GALATASARAY

1|0
    0|0
  • Alacağız. Fark 32 diye söylemiyorum öncedende biliyordum herkes biliyordu :)

1|0
    0|0
  • hakaret etmiş olabilirsin çünkü ben hakaret edeni saygısız konuşanı engelliyorum

1|0
    0|1
  • ks üyelerinden çoğu ilk defa şampiyonluk gördü:))

0|1
    1|1
    • yapcak birsey yok..fb'nin Türkiye Kupasını 29 sene göremeyen adamlar vardı :)

Biz gene 23 sene bekledik..

• bak işte kötünün kötüsü varmış haline şükret:))

• Ergin Ataman bu isin Piri..

1|0
    0|0
  • 23 yılın patlaması :D

0|0
    0|0
    • Anlaamaaman normal bende anlamıyorum niye engellediğimi? Herhalde öyle yavanlığına engelledim geri kaldierirm dedim kaldirmayı unuttum. Yoksa engelledigim kişinin sorusuna niye cevap atam ki? Ben engelli değilsin diye biliyodum

• yani bilmiyorum ki :D

• ta nerelere gelmişim bu arada afasdf

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Uanin cekilmesiyle gozumde zaten bitik olan takim. Hepten bitmistir. Kutlamiyorum sampiyonluk falan. O ne tirsak taraftar arkadas.

0|1
    1|0
  • Tesekkürler Galatasaray.

1|0
    0|0
  • Bitmek üzere zannedersem baya fark var...

İnanmıştık zaten Şampiyonluğa <3

1|0
    0|0
  • şampiyonuz ya

1|0
    0|0
Yükleniyor...