Vücut geliştirmede ğırlık artıı neyi gösterir?

arkdşlr ibuçuk üç aydır bulk yapıyorum beslenmemde kalori hesabı ypmıyorum haftalık yarım kilo le bir kio arası alıyorum tabi bel çevremde yağlanma var kaçınılmaz kaldırdığım kilolarda inanılmaz artışlar yaşadım bşladığım günün üstüne 10 kilo kadar fazla diyebilirim yumurta yimiyorum fakar 81 kiloyum ve günde 180 gr a kaar pro tüketiyorum bu kaldırdığım kilolardaki artış doğru yolda olduğumumu gösterir

0|0
0|7

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 7

• Tekrar ve setler aynı mı peki

0|0
    0|0
    • 26gün

dinlenme suresi iki dakika yaptimmi 3 set 7 ile 9 tekrar arası çıkarıyorum

• 26gün

hocam en baba naturel 30 kio falan çalışıyo nesi düşük :)

• 25gün

Bence Öyle yanı bizim salonda futbolcu bı cocuk var adam 35 er kılo calısıyor 😂

• 3 ay kısa bir zaman.

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum hocam

0|0
    0|0
  • Neler tüketiyorsun bir günde mesela

0|0
    0|0
    • 26gün

aşağı yazdım hocam bakabilirsin

• Güç artışı olmuş o kadar. Doğru veya yanlış yaptığın bundan anlaşılmaz

0|0
    0|0
  • Kilolari artırman iyi bisey guclendigini geliştigini gosterir tabi ki de gunde 180 gram protein nasil aliyosun ya ben 120 130 almak için kendimi yirtiyorum

0|0
    0|0
    • 27gün

kardeşim aşağıya arkadaşımıza yazdım kabaca günlük beslenmemi ordan bakblirsin aslında bu beslenmemde pro oranı 180 den bile fazla ben en makro değerleri yazdım

• 27gün

Toz kullaniyordum da bitti yenisini almicam tozsuz idare edicem bir süre. Sen hangi marka kullaniyorsun

• 27gün

optimumunkini

• Neler yiyosun kanks

0|0
    0|0
    • 27gün

kısacası şöyle sabah bir shake içiyom 250 ml sütle sonra bir çorba içiyom tvuk suyu veya mercimek ynında yarım ekmek yiyorum öğlende 200 gr tavuk göğsü 200 gr kadar pilav bir kase yoğurt akşamda antrenman sonrası bishake e sonrasında iki üç dilim ekmekle 300 gr tavuk göğsü

• 27gün

hiç kulanmadım bilmiyorum

• 27gün

Tamam eyvallah

Yükleniyor...