Ben mi gerizekalıyım yoksa yeteneksiz miyim?

ayıptır söylemesi gitar kitabı aldım 20 liraya 201 pop diye

okuyorum ama hiç bir halt anlamıyorum akoru tanıtmış 20 kere okudum genede anlamadım minör ne major ne onlar zaten yok tek bildiğim 8 nota elimde başka bişeyde yok kırcam atcam gitarımı kafayı yemek üzereyim napayım ben söyleyin şimdi nasıl bir yol izleyeyim

yoksa yol yakınken vaz geçip resime mi geçeyim onda daha başarılıyım şahsen

0|0
43

En İyi Kız Görüşü

• Kitabı at. Kualğınla çalmaya çalış eğer olmazsa yetenek yokmuş sallarsın

0|0
    0|0
    • binlerce basma yeri var zaten 5 yıldır elimi sürmedim akort makort kalmamıştır onda

• İstersen bırak bu işleri meşakatli geliyorsa

• çok zor yahu satayım gitar 50 lira

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• kursuna gitmeyi denesen

0|0
    0|0
  • GİT kursa ismeğin bıle var ücretsız kurslarııı:D bu arada nicke ve profıl fotona koptumm::DD

0|0
    0|0
  • Sen günde kaç kere soru soruyorsun ya yoksa ben mi hep sana denk geliyorum horozcum ? :/

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• tanım okuma hiç,Minör ,majör,bemol,diyez geç bunları sadece sembolleri bilsen yeter.Mesela Mi (E,)majör akoru basacaksın.nasıl basılır onu öğren.Sonra çalış.nettende videolu anlatım bulabilirsin.Olmadı kursa git

0|0
    0|0
    • kursa gideyim diyorum ama ne bileyim boş iş gibi hissediyorum

• süper abi ya ben kursa gideyim en iyisi kendim bir b.k yapamacam

• bende bir merakla başladım,baştan ücretsiz kursa gittim,o kursta 20 kişinin içinden 2 kişi gitar öğrenebildik tabi o da pop müzik,daha sonra klasik müzikte özel ders aldım,o parça baya zor parçalardan biridir.hatta benim gitar hocamda çalamıyordu.Sonra azmettim çalıştım şimdi çok kral çalıyorum aynı parçayı,tavsiyem kursa git ama çalış,evdeki çalışmaların öğretir bunu sana

• Hocasiz olmaaaz

0|0
    0|0
    • haftada 2 saat ayda 8 saat 160-180 lira dedi herif gidilir mi ama gitar taşımak istemiyorum orda versin puşt

• efsane olur bu

0|0
    0|0
Yükleniyor...