Kapat

Eşimle kadının görüşmelerine izin mi vereyim?

benim hikayem uzun aslında, ama kısaca anlatayım, benim rızam bile alınmadan , evlendirilim. denmez ama öyle severek de evlendim denemez.. öz olmayan bir abimin isteğiydi bu .. çok istedi. onun en yakın dostuydu , bizi yan yana görmek istedi hep ve ben üni. bitirip bu adamla evlendim bolluk içinde yaşıyorum , bazen yemek yapmıyorum suratına bakmıyorum ve ona onu sevmediğimi çok kez söyledim. aslında şehirde tanınan birazda itibar sahibi bir adam ama bana susuyor..ve bir şey daha biz evlendiğimzden beri ilişkiye girmedik. evet.ama etrafında bir kadın var bu kadının ona ilgisi var yani kocama.. kocama sordum kendisinin o kadınla işi olmayacağını söyledi ama ben görüştüklerini öğrendim... napayım o abiye mi söyleyeyim? sömürmeye devam mı edeuim adamı?

0|0
10|19

En İyi Erkek Görüşü

• Evlilik içinde evliliğin bozulmasına giden süreçler elbette bir gün içinde gerçekleşmez. Yani çiftler bir sabah durup dururken uyanıp haydi ayrılalım demezler. Onları o güne getiren birçok olay, halının altına süpürülmüş, üzeri örtülmüş birçok neden vardır. Tüm bu süreçlerin sonunda “ben elimden geleni yaptım, olmuyor, yürümüyor” demek her iki taraf için de en kolayı gibi görünse de evlilikler her zaman için kurtarılabilmek adına çabalamaya değer. Ancak bazen koşullar bunun aksinde de gelişebilir. Taraflardan biri evlilik fikrinden uzaklaşmışken diğer taraf halen evliliği sürdürmek isteğindedir.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 18

• Şu anlattıklarına bakarak yazacağım tek şey Aşağılık bir yaratıksın. Karakter sıfır... Yok yok ddayanamıycam birçok şey yazıcam. Onurunda yok haysiyetinde. Ne kadar pislik birini olduğunu her kelimede belli etmişsin. Lafa bak ya kadınla görüşüyor abiye mi söyleyeyim yoksa sömürmeye devam mı edeyim? O abi dediğin karaktersizede söyle ama evlendiğimizden beri yatmadık karılık yapmıyorum ben bu adama. nYatmıyorum onunla parasını yiyorum dişye. Şerefsizzzzzzz.

0|0
    0|0
  • güzel seneryo tutulur bu dizi :D dizinin sonlarına doğruda kadın adama aşık olduğunu fark eder ve kocasını geri almaya çalışır bunun sonucunda birlikte olunur :D nerden uyduruyorsunuz bunları ya .

1|0
    0|0
  • Ya baştan kabul etmeyecektin ya da evlendiysen resmen eşin artık o senin sömürmek ne demek gereken şeyleri yapmalısın.

0|0
    0|0
  • İşte kadın dediğin budur.

0|0
    0|0
  • adaam ne yapsın sevmıyorsan ozaman boşanacaksın ama senın maksadın başka afederisn götünün rahatı düşünuyosun yok başka kadınla görüşüyormuş görüşür tabi adama vermezsen.

0|0
    0|0
  • sen bişey yapma. o adam senden kurtulacaktır zaten.

0|1
    0|0
  • sende işini biliyorsun aslında.al gülüm ver gülüm hesabı olmuş seninki.sanırım halinden de memnunsun..sana kalmış ne yapacağın.işin içinde çıkar ilişkisi var-

0|0
    0|0
  • sevmiyormuşsun beraber olmamışsın sana ne adama yapmadığın kalmamış birde utanmadan mağdurumu oynayacaksın iyi adammış yine kapının önüne koymamış seni

0|0
    0|0
  • sonrada bana neden evlenmiyosun diyorlar ..!

"sömürmeye devam mı edeuim adamı?"

1|2
    0|1
  • Neden bir insanın düşünceleri isteklerine önem verilmez

dikkat et senin bu durumundan kendine yontmak isteyenler olacaktır

Allah sabır ve yardım etsin ama sorunu bir uzmanla danışıp daha mantıklı cevap arasan daha iyi olmaz mı burada çoğu kişi ayrıl aman der geçer

0|0
    0|0
  • Ne hakkın varki sen kadınlık vazifeni bir gün bile yerine getirmemişssin.

0|1
    0|0
  • sömür iliğini kurut ama en azından bunun hatrına biraz güler yüz göster

0|0
    0|1
  • Kocan o kadın a kayiyo soyliyim. Senle iliskiye girmemis adam hic. Ne yapsin

0|0
    0|0
  • Allah'ım sen boyle ınsanlardan bıız koru.

0|0
    0|0
  • inanılmaz bir kadınsın yahu hayatını bok etmişsin :((

0|1
    0|0
  • adamın sabrına hayran kaldm ben olsam bu kadar sabırlı olamam herhalde

0|0
    0|0
  • o ne bee nasıl yani evlendiğimizden beri ilişkiye girmedik derken...?

0|0
    0|0
  • Allah belasını versin sizin gibilerin.

0|2
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 10

• Bu nasıl rezalet bir zihniyettir, bu nasıl bir kalitesiz karakterdir...

Eşin için üzüldüm ama senin adına daha çok üzgünüm. Hayata dair hiçbir şey bildiğin yok, ot gibi yaşıyorsun.

Seninle olan adama da Allah akıl fikir versin. Hem doğru düzgün kadınlık yapmıyorsun, hem eşinin hayatına burnunu sokuyorsun.

Sana bir şey diyeyim mi, o adama köpek gibi aşık olacaksın. Ve olduğunda o yanında olmayacak.

Yazık...

1|2
    0|0
  • sevmiyorsan kıskanmıyorsan boşver. ama seni de bırakmayacağından emin olmalısın. sonuçta anladığım kadarı ile seni bişeylere zorlamıyor ve hayatından bolluktan memnunsun. nasıl içinden geliyorsa onu yap

0|0
    0|0
    • kıskanıyorumda..

• kıskanıyorsan onunla görüşmesini istemediğini söyle. başkalarını karıştırmadan once sen konuş tekrar

• Bu kadarı da tiyniyetsizlik artık..

Nasıl bi' kafa yapın var senin tee allam ya.

0|0
    0|0
  • ne pislik bir hayatın varmış ya. boşa gitsin.

0|0
    0|0
  • sevmiyorsan boşanmak için sebep sana.git söyle ve ayrıl.

0|0
    0|0
  • O nasıl bir evlilik öyle ? Hadi sen parası için evlisin adam niye seni yanında tutuyor hala senden çıkarı ne ki ? İlişki yaşamıyorsunuz adamı sevmediğini söylüyorsun parasını yiyorsun..

0|0
    0|0
  • işte bende bu yüzden evlenmiyorum eşim denilecek adamın aklına girip biri sömürür diye sende sömür ablacım bulmuşsun adamı tabi çalısma evde otur adama kadınlık yapma sonra vay efendim başkasıyla görüşüyor ne güzel dünya ...

0|0
    1|0
  • adam seni sömürmüyor ama sen onu sömürüyorsun vay be adama yazık boşver kadınla görüşsün .

0|0
    0|0
  • şimdi sen adamın yüzüne bile bakmıyosan tabi gider başka kadına senin de çıtını çıkarmaya hakkın olmaz.sömürmek diye sürdürüyosan bu evliliği adama da yazık.ben bu hikayede nedense eşine acıdım.

0|0
    0|0
  • Sevmiyorsan sömürmeye devam et ama neticede kocan yani diğer kadınlardan da uzak tut yoksa onlar yer adamı. Ama evlenmişsiniz sonuçta biraz ona aşık olmaya çalış ne bileyim çok iğrenç biri değildir herhalde. Eğer birbirinize aşık olursanız daha mutlu olursunuz. Bu arada o kadınlardan uzak tut mutlaka.

0|0
    1|1
Yükleniyor...