Vücut geliştirmede her günümüze twk bir bölge ayırsak nasıl olur?

Mesela bir bölgeye 4 diğer bçlgeyide aynı gün içinde 4 hareket yapmaktan ziyade bir bölgeyi 6 hareketle bitirsek diğer günde başka bölge çalışsak ne olur?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum personal trainer olarak sana şöyle söyliyeyim. Böylede gelişirsin ama geç gelişirsin. Mesela birgün'de 2 bölge için yapıyorsan diyelim 2 ayda geliştirmen mümkünken tek seferde bütün vücudu geliştirmek 4 ayını alır gibi düşün.

0|1
    0|0
    • 1ay

Haftada 5-6 gün çalışılsa bile mi?

• 1ay

Dostum ne tür ağırlıklı set tekrarına bağlı ben burdan göremediğim için böyle söyledim. Eğer ne kadar ağırlıkla çalışırsan kasların büyümesi o kadar yavaşlar yine gelişir tabi ama bu senin elinde olan bir seçenek sen tek bir bölgeye iyi sonuç verirsen oda sana sonuç verir.

Kızlar Ne Diyor 2

• aynen daha mantikli

0|1
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 5

• daha az performans alırsın cünkü 2 bölge yapınca vucudunda daha fazla bölge calısıyo sonucta ama tek bir yere daha fazla yüklenip alacagın sonuc 2 bölgeyi calıstırdıgından fazla olmaz kas nihayetinde :)

0|1
    0|0
  • Kas kütlesi oturmuşlar yapar o programı

0|1
    0|0
  • zaten normal olanı bu Bir büyük+küçük bölge misal gögüs+arkakol ya da omuz+karın

0|1
    0|0
  • Bölgeye bağlı mesela kolu 6 hareket çalıştırmak akıllara zarar araştırmalarda bölgesel antreman yerine tüm vucut antremanın daha etkili olduğunu söylüyor bir bölgeyi 5 günde bir yerine 48 saatte bir çalıştırmak daha etkili

0|0
    0|0
  • Yararı olur. Enerjini harcanamıs olursun

0|0
    0|0
Yükleniyor...