Zıplamamı nasıl geliştirebilirim?

Zıplamamı nasıl geliştirebilirim? Millet ben basketboolcuyum. Boyum 1.92. Kilom 87. Ancak zıpladığımda ancak 15-20 cm zıplayabiliyorum. Sizce nasıl bu problemi ortadan kaldırıp, zıplamamı geliştirebilirim? Ve boy-kilo ortalaması iyi mi? Bu arada vücudumda 6-7 kg yağ var sadece.

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaş air alert çalışması ile baya artırmıştı. Basketbolcular bilir aslında bu programı.

link

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Gidicen bir sahaya ilçelerde çok... sürekli smaç için topsuz zıplicaksın ama teşvik şart tek başına zor :D

0|0
    0|0
  • bende basketbolcuyum ve zıplamamı geliştirmek istiyorum mecburen fitness yapacağım fitnessta ona yönelik aletler var çünkü.

0|0
    0|0
  • ağırlık takıp zıplasana spor mağazalarında satılıyo ama bacakta çook kas yapıyo baya kalınlaşıyo :))

0|0
    0|0
  • teknik olarak bilemiyeceğim ama tek ayakla sıçrama yapın diyordu hoca 3 adımda yükselmeyle ilgili

0|0
    0|0
  • boy ve kilon iyi

0|0
    0|0
  • yapacağın atremanlarla

0|0
    0|0
  • ayaklarnın altına yay takabilirsinn

1|0
    0|0
    • yay mı ?hiç fena fikir değil gizli +1

• puan ıcın tesekkurler:) olmazsa panpişine yay tak o dha etkllı olabilir:)

Erkekler Ne Diyor 7

• vince carterın programıyla

0|0
    0|0
  • air alert hocam 3 ü bile çıktı bunun hiç yapmadım ama çok bahsediyorlar . yorumlarda genel olarak iyi link

0|1
    0|0
  • Mevki ne usta Pivot mu ?

0|0
    0|0
    • Uzun forvet - Pivot :D ama bazen kısa forvette oynayabiliyorum şutlarımın iyi olması sebebiyle

• Sağol ne diyeyim :D Sen oynuyor musun kardeş? :D mevki ne? :)

• Yok ya ben sokakta arkadaslarla oynarım nba oyunlarını oynuyorum surekli hakemlik yapiyorum:)

• Basket oynarken koç'um söylemişti. Dostum panyanın altına çök ve panyaya değmeye çalış, sürekli zıplayarak. Bunu günlük yap. Çöktüğün yerden zıplaman önemli, her seferinde çök-zıpla. Bunu günlük yapman gereken işler arasına koy, zıplaman gelişecektir

0|0
    0|0
  • Bileklerine agirlik baglayip kosmak cok ise yarar ayrica ziplarken kollari cok iyi kullanmak gerekir ayrica tek ayak calismasi yap iki ayaginlada turnikeye cikmayj denemek bile gelistirir

0|0
    0|0
  • zıplama konusu aslında birazda sizin genetiginiz ile alakalı.

yay gibi bacak diye bir laf vardır.bacaklarınız zıplamaya elverisli olmalı,

0|0
    0|0
  • bacaklarını kuvvetlendirmen lazım

0|0
    0|0
Yükleniyor...