Arkadaşlar neolur yardım edın ya

vücudumun heryerını cok begenıyorum ama bacaklarım zayıf gelıyo bana 52 kılo 168 boyundaym doktor normal kılona gelmeden spor yapma dedı yagım dusukmus ama ben bacaklarıma spor yapmak istiyorum sadece bılgısı olan yardım etsın iç bacak özelliklee 39 cm cıkıo ölçüsü ama bana ınce gelıyolar alt bacak da ınce oldugundan carpık görünüyo ama diz kısmım güzel lütfen bılgısı olan yardm etsın lütfen .. link kullanamıyorum arkadaslar kusura bakmayın puanm dusuk

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• bazı insanlarda kalıtımsal olarak vücudun alt kısmı (bacaklar) üst kısımdan farklı olur, ince veya kalın olabilir. kalça da ince mi? eğer o ince değilse düzelebilir bir durum. yok kalça da vücudun üst kısmına göre ince ve bel oyuntusu belli değilse biraz zor düzelir. geçmiş olsun.

0|0
    0|0
    • yok kalcam 95 cm sade bacaklarmı begenmıyorum

• nası yanı sinir sisteminde sorun gitsemmi acaba ne dıcem gidipte doktora

• bütün bunlar birer varsayım anemnez için hikayeni daha detaylı dinlemem lazım.

Erkekler Ne Diyor 5

• doktorun tavsiyesine uy ve uygun yağ oranını elde etmeden hiç bişey yapma.. eğer sadece sporla kalınlaştırırsan sadece kaslarını ortaya çıkarırsın şu ankinden daha kötü olacağına eminim...

0|0
    0|0
    • doktorda öyle dıyo işte yağların erır dıyoo

• önce beslenmeyle başla sonrası çözülür ;)

• böyle bir vucut yapın var ve hala hayıflanıyorsun bence kendine bu kadar sorun yapma bunu

0|0
    0|0
  • Alt bacak yani dizin altindaki kisim icin merdiven inmek cok yararlı olur cikmak degil inmek ve squat hareketi hem vücudu hemde bacaklari guclendirir squata internetten bakabilirsin

0|0
    0|0
  • profil resmi koy ya da ekle resim göster ben sana nasıl kalınlastırcağını anlatıyım profesyonel sporcuyum

0|0
    0|0
  • bende bacagımı severim :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• link

link

ben sporcuyum bunları yparak kalınlaştrdm bcaklarımı

0|0
    0|0
    • tsk ederım bıtane gerızekalı sporcuyum yardm edıcem dedı mal cıktı ama yağım dusuk benm yağlarm erır dahada zayıflarsam

• hayır canım yagların anca cardio yaparak erir. yani koşu bisklet yürüyş gbi

• tamam canım ekledm senı kabul edersın

• link buda alt bacak içn

0|0
    0|0
    • canım ekleyen benm kabul et :)

Yükleniyor...