Spor yapmak istiyorum?

Boyum 1.60 kilom 47 asla kilo alamıyorum kendimden çok memnunum ama karın kasım olsun istiyorum squatta yapıcam acaba yediklerime dikkat etmelimiyim yinede

0|0
4|10

Erkekler Ne Diyor 10

• Tabi ki diklat etmelisin. Karın kasi yapmak kolay bisey degil yedigin 1 çikolata bile cok sey farkettiriri. 3 kilo alsan fena olmaz. bir tek squat ile de spor olmaz dogru duzgun bir spor salonuna yazil internette bazi sitelerden oku ogren salondaki hoca muhtemelen hic bisi bilmiyor olcak. cunku ulkemizin kaderi bu herkese ayni programu yazip spor hocaligi yaptik saniyorlar. sana agirsaglam. com u tavsiye ederim baya bilgilenirsin

0|0
    0|0
  • karın kasımı bayılırım kızlara çok yakışıyor mikasa ackerman vardı hastaydım karın kaslarına

0|0
    0|0
  • Yağ oranının 15 altında olması gerekiyor

0|0
    0|0
  • Tabiki ama cok kalori arttırma yinede

0|0
    0|0
  • Salona yazilcaksan önce bir başla spora vücudun alışsın. Sonra ek gıda (protein tozu gibi alabilirsin). Kas yapmak istiyorsan kilo başına 1-2 gr. Proteine ihtiyacın var.

0|0
    0|0
  • protein tozu💪💪Karbonhidrat💪💪Düzenli Yemek💪💪Düzenli Spor💪💪Ağır Çalışma💪💪Düzenli İçecek💪💪Büyük bir Emek💪💪Başarılı Bir Sonuç👍👍

0|0
    0|0
  • tabi ki et

0|0
    0|0
  • Yok etme ye gitsin ne varsa.

0|0
    0|0
  • Squart cok karni etkilemez

0|0
    0|0
  • Squat yap

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sağlıklı beslenmeyle beraber sporla kilo alırsın. Abur cubur şeyleri bırakmalısın

0|0
    0|0
  • O kaşlar protein ile olduğuna göre yağ yersen kasları unut.

0|0
    0|0
  • Yaglarimi sana vermeye gonullu oluyorum hadi yine iyisin asdf

0|0
    0|0
  • bence ne biliyosa ye daha iyi olur zaten spor yapicaksin kaloriye ihtiyacin olcak daha fazla kilo verme

0|0
    0|0
Yükleniyor...