Paranın insanları bozduğunu düşünüyor musun?

çok para insanı bozarmı mesala sana 100000tl verildi naparsın?

0|0
16|22

En İyi Kız Görüşü

• Sonuçta 100.000'i çok para olarak değerlendiren insanlarız, bizi ne kadar bozabilirki? :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

Erkekler Ne Diyor 22

• Sağlam kişilik yapısına sahip birinin bozulacağını sanmıyorum ancak "görmemişin oğlu olmuş tutmuş s*kini koparmış." derler.Bazı insanlar kişilik olarak zaten bozuktur ve bunu belli etmesi için buna benzer olayları yaşıyor olması gerekir.

0|1
    0|0
  • Sonradan görme insanı para da bozar makam mevki de bozar. Bu tip kişileri, ülkenin yöneticilerinden rahatlıkla görebiliyoruz

0|1
    0|0
  • 100.000 Tl bir şey değil ki dostum, tamam iyi para, kötü demiyorum ama hayatını garanti altına almanı sağlayacak bir para olmadığından insanlar yine tedirgin olur, tabi bazı insanlar 1.000 Tl bile bulsa çok değişiyor o ayrı.

0|1
    0|0
  • Erkek için: başından bu yana ayakları yere sağlam basıyorsa para adamı bozmaz

Kadın için: ayakları yere ne kadar sağlam basarsa bassın parayı bulduktan sonra dengesini kaybeder, nereye saldıracağını şaşırır ve bunun istisnası yoktur. tüm kadınlar için geçerlidir

0|1
    0|0
  • bozulmaya gerek yok eskiden pavyona giderdik şimdi pavyon kapatırız :)

0|1
    0|0
  • bi insan kendini bir b*h sonıyosa para onu dahada açar tabi

paranın düzgün bir adamı değiştireceğini zannetmiyorum saçma bir klişe para insanı bozar bence bozulmuşu dahada bozar :D

0|1
    0|0
  • bozmaz konum değiştirir hayatı kolaylaştırır. aşırısı zarar ama 1milyonu alsam ev + araba + iş + yazlık + bankada ufak nakit banka hesabı :D kendi kendine gider zaten ondan sonrası

0|1
    0|0
  • Neyin karşılığında verilecek :D

0|1
    0|0
  • parama para katmak için iş kurarım :)

0|1
    0|0
  • Şu an o kadar lazım ki para. İşten ayrıldım bir süre önce,acayip sıkışığım. Varsa öyle veren bana da versin :)

0|1
    0|0
  • çok parayı insan bozabilir. ne demiş hafız bozdur bozdur harca

yatırım yaparım.

0|1
    0|0
  • üstünü ne yaptınız dıye sorardım ya da eksık verıldıgını dusunurum :)

0|1
    0|0
  • para insanı değiştirir.ilk olarak şımarırdım omuzlarım kabarırdı :)

0|0
    0|0
  • Hayallerimin peşinden koşarım. Müzik Müzik Müzik...

0|0
    0|0
  • Ev alırım dicem de yetmez ki, araba alırım.

0|0
    0|0
  • para adami oyle bir bozar ki hic sorma

0|0
    0|0
  • Adam olan adam kalır :)

0|1
    0|0
  • bozmaz diyen yalan soyler sahin e binerken bmw ye geccek daha nasil degissin?

0|1
    0|0
  • 100 000 para değil ki

0|1
    0|0
  • Güzel bir araba alırım bide üstüme başıma bişeyler alırım güzel giyinirim açıkcası geriye kalan paraylada ihtiyaçlarımı karşılarım .

0|1
    0|0
  • yok gardaş ben 2,3 yıl önce fakirdim şimdi zengin bir iş adamıyım ama hiç değişmedim

0|1
    0|0
  • Olabilir... link

0|1
    0|0
Yükleniyor...