Karşı cinste fiziksel olarak aynı renkleri mi ararsınız?

dikkat ediyorum mesela bir kız esmerse renkli gözlü sarı saçlı vs erkekler dikkatini çekmesi lazım değilmi?

ama bakıyorum esmer kız esmer erkek özelliklerinden bahsediyor hoşlanıyor.

ben ters işi severim, siyah saç, göz, kaş var.beyaz ten.mavi göz sarı saçlı olmasını isterim.yada renkli gözlü.

yani benden farklı olmasını :D

ama sitede dikkat ediyorum, bazı kızlar var.renkli gözlü sarışın.mavi gözlü sarışın erkek felan istiyorlar.

yahu niye siyah olsun :D ters olsun yapmayın zıtlıklar güzeldir :P

siz kendinizle aynı renkde tende birisini mi tercih edersiniz?yoksa tam tersi sizin fiziksel özelliklerinize benzemeyen birini mi?

zıtlıkların aşkımı?yoksa birlikteliklerin aşkımı? :) sizin için?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• sarıyım sarı severim

esmerse çokanat gibi olsun aman ver oradan karışık

0|1
    0|0
    • :) mod olmuşsun hayırlı olsun, bende siyah beyazım sarı mavi güzel geliyor yani :(

• bende sen farklı davranınca yurt dışı düşündüm ayrı bir hava olumlu ama yani :)

bende Ankara gazi üni. okuyacaktım turzim işletmeciliği ama gitmedim mal gibi :D asgari ücretle calısıyorum hamal gibi çok pişman oldum

Kızlar Ne Diyor 3

• ben koyu kumral bir kız olarak koyu kumral erkekleri çok severim ama bana benzemesiyle alakası yok,esmerler çok itici geliyor :D

0|1
    0|0
    • koyu kumralı napcan beyaz olsun kirli sakal daha ne işte? :D

• ne yani benim tarık mengüç mü sevmem lazım :D

1|1
    0|0
    • esmersin sanırım :D

ya ben terslikleri seviyorum, siyah beyaz gibiyim, mavi sarı vs renkli olunca hoşuma gidiyor

• beyaz tenli kızın mavi gözleri kızıl saçları varsa kahvaltı tabağı gibidir :D her sabah yersin :D

• onlar renkli gözlüler için gecerli ama haklarında fantazilerim yok elbette :D

• ben kumralım ve yesil gözlüyüm ama erkek arkadasımın ya da esimin esmer olmasını isterim kumral olacaksa da renkli gözlü olmasın benim gibi..sarısın kesinlikle istemiyorum siparis verir gibi oldu ama neyse :))

0|1
    0|0
    • demek istediğim bu.bende renkli gözlü olsam mavi felan istemezdim .:D

ama isteyenler var ya gıcık oluyorm :D

Erkekler Ne Diyor 1

• yok yüzü huyu güzel olsun yeter :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...