Eski sevgilimin günlerdir ağladığını söylediler

Geçen gün ayrıldıkk diye uzun uzun yazmıştım hepiniz sakın birşey yapma ya da iyi olmuş gibisinden şeyler yazmıştınız iki gün önce çok yakın bir arkadaşı aradı ve eski sevgilimin günlerdir ağladığını söyledi ama bana geri dönmicekmiş gururunu ayaklar altına alamazmış bizde arkadaşıyla plan yaptık yarın sinemaya gidiceklermiş 2 aydır beklediğimiz bir film vardı ona girceklermiş sinemaya gidiklerinde arkadaşı geç kaldığını ve onun sinemaya girmesini söylicek o girincede arkasından ben gircem acaba nasıll tepki vericek siz bana bırak peşini demiştiniz ama sizde gitmelimiyim yarın oraya ?

0|0
14

En İyi Erkek Görüşü

• ömrümde senın gıbı saf olanını gormedım kızma ama acı gercek...sende bunları yedın tabı yıceksın asıksın

0|0
    0|0
    • Ne yani ben oyun oynarken onlar mı beni oyuna getiriyor

• ben sana dedım seven erkek oyle kadın gıbı baskasının yanında aglamaz ya da sacma sapan cocukca gurur dıye maskeye saklanmaz..senın onu sevdıgının bılıyor ve keyfı davranıyor

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Günlerdir ağlayan erkek mi böööö

0|0
    0|0
  • niçin ayrılmışdınız?

0|0
    0|0
    • 17 aydır çıkıyorduk sürekli ayrıldık barıştık falan derken bir gün hiç bir sebeb yokken ayrıldı 3 hafta bu ve ilk defa bu kadar uzun ayrı kaldık hiç mesajda atmadı hep atardı

• 21 neye bakıcam pardon ama

• :) yani sözüme bak manasında dedim ! :D ! bak yaşında normal akılla davran kalbinle diyin ! sevgi didiyin karşılık olunca oluyor . sana yaptıgına bak ve senin yaptıgına bak hiç deymez ! sevgi güzel geçinince , ahlakla davranınca , anlaştıkta yaranıyor ! orasına burasına bakıpta olan bişey diyil ! sen benim ne demek istediyimi anladınmı? ya sora iyi bişey olmaz kırılırsın çok üzülürsün kötü olursun!

• git oraya ve aşk için bişey yap :d

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Git kesinlikle nolcağını da yaz buraya yarın merak ederim

0|0
    0|0
    • Umarım iyi şeyler olur şans dileyinnn

• Barıştık ahahha gittim beni ilk farketmedi film arasında benim olduğunu anladı ilk başta ayaga kalktı sonra geri oturdu çok şaşırdım geri mi döndün bana dedi cevap vermedim sarıldık sonra filmden çıktık izlemek istemedi sonra annesinin iş yerine gittik annesine barıştığımızı falan anlattı oyle yanii :D

• Ayy ne güzeeel mutlu olun kardeşim :D

Yükleniyor...