Sezonun en iyi 11ini sporx oylarla belirledi sizce doğrumu bu ilk 11? ve kimler yanlış koyulmuş sizce göre?

link

bende oy verdim 2 oyuncu hariç bütün oyuncular aynı bir defansta sivok demiştim bide kalede volkan dmeiştim ama sağlık olsun

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• süper ligin sol back sol ve sağ kanatının ne kadar kötü olduğunu belli eden bir kadro. ama güzel ve doğru yapılmış bir çalışma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• sivok olmalıydı

0|0
    0|0
  • Defans muazzam ..

Bi kaç ekleme Drogbayı göz ardı edemiyorum ne yazık ki onun dışında gayet iyi olmuş..

0|0
    0|0
  • fernandesle muslera burak 10 numara olmuş

0|1
    0|0
  • Drogba olmalı

0|0
    0|0
  • yobo kuyt olcay olmamış

0|0
    2|1

Erkekler Ne Diyor 7

• sivok ve gekasta olmalıydı

0|0
    0|0
  • Melo ve Drogba da olmalıydı.

Onun haricinde makul bir 11 denebilir.

0|0
    0|0
    • melo mu ? fernandes varken meloya ne gerek var adam çok iyi orta saha

• Ön libero bölgesinde çok iyi işler yaptı bu yıl Melo. Mevkileri farklı ama. Kuyt'ın, Olcan'ın olduğu bir 11'de melo hayli hayli olmalıydı.

• olcan la kuyt kanat oyuncuları meloyla pozisyon farkları var süper ligde iyi olan kanat oyuncusu pek yok.o yüzden olaiblir herhalde. burağa zaten bişi denizlmez. sowunda istatisliklerel drogbadan daha iyi bu bir gerçek.

• Bence çok gzl yapmışlar drogba en başta olsaydı sowun yerine drogba olabilirdi ama bütüne bakarsak doru kadro kaleye tartışmasız muslera bnce sağ bekte eboue olabilirdi ama gökhanda çok iyi yani bnce çok doru olmuş

0|0
    0|1
  • Bence iyi bir 11. Ek isimler olur ama bunlardan öne çıkamazlar

0|0
    0|0
  • sadece 3 takimin futbolcusunun olmasi bu 11in adaletsiz olduğunu gösteriyor zaten.

0|0
    1|0
  • Doğru bir oylama olmus.Bende altın 11 yapsam,aynen bu kadroyu kurardım.

0|0
    0|0
  • rierra en iyi 11 deyse o 11 den bir halt olmaz. galatasaraylılar bile beğenmiyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...