Merhaba arkadaşlar. Gündemden bir soru sormak istedim.

Son günlerde gezi parkı olayı Türkiye içinde. Ve bunu kesinlikle destekliyorum. Ben 31 mayıs'dan 10 mayıs'a kadar orada yattım orada sabahladım hatta 1 hafta önce cuma günü orada kalıcaktım ama rahatsızlandım Çapa hastanesinde sabaha kadar tedavi gördüm. Neyse sorum şu. Bizim adımıza konuşan bu ''Necatii Şaşmaz, Hülya Avşar vs..'' Bu kişiler kimki gezi adına başbakanla görüşüyor kim seçti bunları. Çok ahmakca bir seçim sizce bu konu hakkında düşünceleriniz ne. ?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle geçmiş olsun..Bir bayan seçmiş gazeteci fakat ismi şu anda aklıma gelmiyor.

Tamamen yanlış seçimler ama en azından 2. giden grup biraz daha aklı başında isimlerdi Sunay Akın olsun Nebil Özgentürk olsun biraz daha temsil gücü yüksek kişilerdi..Ben gezi parkı eylemlerine Ankara'da katıldım fakat iş parktan çıktı ama amacından da saptı diye düşünüyorum..Nedeni zaten şu anda karar yargıda ve durdurma kararı var yani bir çivi bile çakılamaz bir ot bile sökülemez..İşin diğer boyutu olan hükumeti protesto etmek bakımından da göstericilerin amaçlarına ulaştığını düşünüyorum ki iktidar partisindeki kişilerin de gerekli mesajı aldığına inanmak istiyorum (!) Bu saatten sonra yargı yoluyla hak arama işlemine geçmemiz lazım ve provokatörlerin,örgütlerin ve dış güçlerin de bundan faydalanmasına izin vermememiz lazım diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • Ben Sosyalist bir görüşüm var gerek ne tür eylemlerde olursa olsun, Hiç bir zaman provokatörlere izin vermedik kamu malına zarar vermedik. O kişiler aradan çekilse daha hoş olur. Ha şunuda ifade edeyim. Ben sloganımı atarken polis gelip bana jop vurursa karşlığınıda veririm. Bizim yaptığımız tamamen hukuki bir düzendir anayasanın devlete tepki gösterme hakkın kullanırız. Keşke o aramızda ki yakıp dağıtan kişiler olmasaydı.

• Bizim taksim'de görevinden istifa eden çok polis vardı ve bizlere yardm ettiler. Ama tabi şuda var polisde bir işci emekçi. Kesinlikle bizim aramızda kanı bozuk olduğu gibi polislerinde aralarında var kanı bozuklar.

• Karşımızdakinin insan olduğunu unutmazsak sanırım kimse hiç bir şart altında ve hiç bir şekilde şiddete başvurmaz.

Kızlar Ne Diyor 2

• onlar tarafsız olduklarını iddia ettikleri için konuşuyorlar , 11 kişilik taksim gezi heyetide başbakanla konuştu. hülya avşarın konuşması bana da fazlasıyla saçma geldi belki de işin ciddiyetini azaltmaya çalışıyorlar olabilir.

0|0
    0|0
    • Ya zaten hülya avşar evinin bahçesindeki ağaçları kesmesinden dolayı mahkemelik olan birisi. Hele ki Necati şaşmaz'ın konuşmasıda ayrı bir şaklabanlık. Bağmsız konuşmak için önce olayın içinde yer alman gerek ne var ne yok dye. Bu adamlar daha taksime uğramamış kişiler.

• Benim bildiğim gezi parkındaki eylemcilerden de birkaç isimle görüştü bir bakandı sanırım...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Evet çok ahmakça seçimler. Oraya göndermen gereken isim kesinlikle Drogba :)

Çare Drogba. Bu arada bende direnişe izmirde katılıyorum. Denize atılan grupta bende vardım ve çok fena üşüttüm 2 gün yattım ama ondan sonra yine katıldım. Geçmiş olsun diyorum sanada ...

0|0
    0|0
    • Teşekkürler aynısı senin için diliyorum. Bende direnişde en büyük acıyı dolmabahçe civarında sabaha karşı 2-3 gibi portakal gazını yerken yaşadım. Etraf çok feciydi herkes acıdan bir yerlere vuruyor nefes alamıyordu dindar kişilerin ölmek için dua ettiğine şahit oldum.

• maalesef portakal gazı yiyemedim :( biber gazı su flan yedim ama portakal gazı yiyemedim. Taksimdeki kardeşlerimizi görünce ister istemez kendimden utanıyorum onlar yiyor da ben niye yiyemiyorum. Onlar o acıyı çekerken ben niye yalnız bırakıyorum diye :(

• bunlar sizin adınıza konusmuyor bildiğim kadarıyla. tarafsız olarak konusuyorlar. evet biraz olayın ciddiyetini azaltan isimler ama naparsın

0|0
    0|0
    • Tarafsız olarak konuştuğunu idda ediyorlarda. Hülya avşar emine erdoğana yaslanarak şarkı söylediği günleride unutmayalım. Hepside Tayyip'in adamları.

• türkiyeyi kutuplara bölüyorlar ülkede demokrasi yok başbakanın ayyaş demesi bardagı taşırdı sebep ayyaş demesi sorun bu bence agaç deyil

0|0
    0|0
Yükleniyor...