Vücut geliştirmeden anlayan arkadaşlar yardımcı lütfen?

Arkadaşlar elimde bu malzemeler ver işim dolayısıyla spor salonuna düzenli gitmem imkansız boyum 1.81 kilo 75 nasıl bir yol izlemeliyim hangi suplementleri önerirsiniz yardım lütfenVücut geliştirmeden anlayan arkadaşlar yardımcı lütfen?Vücut geliştirmeden anlayan arkadaşlar yardımcı lütfen?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Hangi supplementleri kullanacağından ziyade, elinde süper aletler var. Bunlarla o kadar çok bölge çalışabilirsin ki.. Bence bunlara odaklan önce, takviyelere değil.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ilk olarak supplament falan aklından çıkar sonra günlük kalori ihtiyacının 500'ü fazlasını yiyceksin sonra ilk 2-3 ay protein faln gibi şeyler kulanma 2-3 ay sonrası kulana bilirsin protein hata ben benim sitemin linkini vereyim gir orda ihtiyaç duyduğun şeylerden al kaliteli yerden al !! Sitemde aradığın tüm şeyleri bulabilirsin fitness programı falan diyet herşey yani.

antrenmnspor. blogsport. de/? m=1

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• anlamiyorum ama yinede baktim simdi gidiyorum
    bye

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bu aletlerle beginner seviyesinde kalırsın gelişemezsin, salondaki aletleri eve alamayacağımız için salona gidiyoruz zaten

0|0
    0|0
  • yeni başlıyorsan her hareketleri 3 set 12 şeklinde yap kilon gayet iyi durumun iyiyse weider premium whey kullanmanı önerrim ağırlıkları belli bişeyden sonra arttırman gerek hep fotodaki gibi çalışma

0|0
    0|0
    • 1ay

Peki elimdekilerle orta halli bir vücut yapabilir miyim biraz zayıf görünüyorum grainer kullansam mı?

• 1ay

Peki teşekkür ederim kardeşim

• Bu aletlerii eve mi aldın ohh maşallah

0|0
    0|0
Yükleniyor...