Ankarada olanlar ve bilenler yardımcı olursanız sevinirim

Ankarada açık yüzme havuzu hem güzel hem hijyen bir yüzme havuzu biliyormusunuz bir kac saatlik değil ama sabahtan aksama kadar kalabileceğim

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• Anıttepe veya Ankara Üniversitesinin ki cok güüzel.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• gölbaşında 2 adet var anadolu otelininkide güzel oda hava alanı tarafında aqua parkları mevcut

0|0
    0|0
  • 19 Mayıs stadı var açık havuzlu, ben çok küçükken yüzme kursuna gidip sonra sudan korktuğum için 2. güne bırakmıştım :) oraya gidenlerden akşama kadar duranların olduğunu duymuştum. Temiz ve kalitelidir, Güzel olan bir havuzda Altınpark yüzme havuzudur ama kapalı havuz. Bak birde eskiden arkadaşlarım Anıttepe'de bulunan havuza giderlerdi çok temiz dediklerini unutmam, oraya bakabilirsin yüzme saatlerini bilmiyorum yalnız. Yakın çevreden bunları duydum.

0|0
    0|0
    • Birde bizim evim altında Ankara Keçiören Aqua Parkı var :) küçükken arkadaşlar giderdi saatlerce gelmezlerdi ama ben hiç gitmedim :)

• Anıttepeyi biliyorum yüzmeyi orda öğrendim bende ama açık istiyorum orası kapalı ama tesekkür ederim

• Rica ederim, ben oraya gitmediğim için sadece ismini duymuştum arkadaşlardan, öbürleri hakkında bildiklerimi söyledim temiz yerlerdir, 19 Mayıs stadında 2 metre ve 5 metre gibi yerler var, suyu çok temiz.

• var öyle biryer bizim spor salonu ama tek seferlik giriliyormu bilmiyorum. incekte oranyumxl diye google yazarsan çıkar. Orda benden bahsetmezsen sevinirim çünkü çok az erkek var ve benim yaş aralığımda tek kısı benım.

0|0
    0|0
  • Gölbasında var diyolar hiç gitmedim ama çayyolunda enfit family mı ne bısey var orası güzel bir kaç yere daha gitmiştik hatırlayamıyorum nerde oturuyosun tam olarak

0|0
    0|0
  • havuzlar bu dönem çok kalabalıktır, elmadağ kayak merkezi var, internetten araştır güzel temiz ve nezih bir ortamdır.

0|0
    0|0
  • devletinki var ama oda sattli herhalde

0|0
    0|0
  • o kadar süre kalma bence çok güzel havuzlar biliyorum ankarada

0|0
    0|0
    • Mesela nereler ben birazda beonzlaşmak istiyorumda o yüzden

• Sports International denemelisin ben de ankaradayım yardımcı olabilirim isterseniz

• Tesekkür ederimm

• Bahçelievler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• malesef bilmiyorum:(

0|0
    0|0
  • gölbaşında tedaşın var diye biliyorum bide çubukta melikşah var pek temiz sayılmaz ama hem büyük hem ucuz hemde sıcak suyu :D

0|0
    0|0
  • ankarada bilmyorum

0|0
    0|0
  • gölbaşında ya da dikmende var.

0|0
    0|0
  • haymananın kaplıcası olur mu

0|0
    0|0
Yükleniyor...