Bugün sizin son gününüz olsaydı.

Hayatınızın son gününü yaşadığınızı bilseydiniz ne yapardınız?

Güncellemeler:
açıkcası ben denemeye cesaret edemediğim şeyleri yapardım. Gmax - bungee jumping - yamaç paraşütü vs

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Tum gunumu tek bir insanla gecirirdim cilginliklar yaparak misal bungee jumping...

O insan kimmi? Beni <3 kalpler bogan insan :)

0|0
    0|0
  • yapacak birşey yok çünkü..

0|0
    0|0
  • Memlekete kosardim. Beni köyümun yagmurlarında yıkasınlar.

0|0
    0|0
  • Tum sevdiklerime onlari sevdigimi solerdim..

0|0
    0|0
  • Namaz kılardım tüm gün :p

0|0
    0|0
  • uçurumdan atlardım .

0|0
    0|0
  • emin ol bunların hiçbirini yapamazdın insan ölecegi zamanı bilerek nasıl yasayabilir ki en iyisi uyumak galiba bilincli olarak ölümü beklemekten iyidir abdestimizi alıp sonsuz uykuya dalarız ecel uykuda alır sessizce...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Şu an öğrenirsem yapılacak bir şey yok ama en azından dünden öğrenmiş olsaydım yani zamanım olsa, ilk başta bizimkilere söylerdim son günüm diye para alırdım, sonra bir arkadaşı alırdım sen kullan diye araba kiralama yerine gidip Bugatti Veyron, Rolls Royce - Phantom veya Lamborghini Aventador arabalarından birisini kiralardım zaten günlük 3, 5 bin Tl filan, öleceğin gün için hiçbir şey :) tabi bunları çok erken saatlerde yapardım ve bir mankenle birlikte olmak için giderdim :) biraz daha gezince abdestimi alıp günahlarımı düşünürdüm :) şimdi son gün ama neden günah işliyorsun diyeceksin, dua filan ediyorum ama günah çoktur onları yapmasam bile zaten cehenneme gideceğim bende şans yok :)

0|0
    0|0
  • Sadece düşünürdüm...

0|0
    0|0
  • Hergün neler yapıyorsam o günde aynısını yapardım.

0|0
    0|0
  • sevdiklerimide alıp hacca giderdim ;)

0|0
    0|0
  • işi bırakırdım :D

0|0
    0|0
  • çok güzel bir soru eğer öyle olduğunu bilseydim mutlu olurdum :)))

0|0
    0|0
Yükleniyor...