1 yıl çalışarak Bogazici Üniversitesini kazanmak

Arkadaslar sınava 1 yılım kaldı. Hedefim bogazici iktisat , uluslararası ilişkiler ya da uluslararası ticaret. Cok tembel bir insan değilim okulum orta derece bir Anadolu lisesi bu yıl genel ortalamam 85. Dershanede 15 sınıf var 3 teyim. Ancak üniversite sinavına bu yıl çalısmaya başlayacam. Tm öğrencisiyim. Matematik geometrim iyi sayılır yani temelim var hiç çalısmadanşu an40 ta bir 20 falan yapabilirim herhalde ama 35 lazım bogazici için. Yazın her dersin 1. Konusundan başlayıp bütün konuları bitirip kısın konu çalısmadan sadece test çözmek istiyorum hergun . Kısın konu calısmayacagımdan günde rn az 500 çözebilirim. Sizce olur mu bogaİci geç mi kalmışım. Nasıl çalışmalıyım sizce yazın kaç saat mesela ? Tavsiyelerinizi yorumlarınızı olur olmaz kendi görüşlerinizi bekliyorum

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Genel ort 85 yani kafa var eger bu yaz aciklarini kapatirsan zorlanmadan girersin,bakma olmaz diyenlere onlar hayatlarinda duzenli calisma ne bilmeyen insanlar,yeter ki sen bu yaz duzenli calis acik kapat

2|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bak ben yarın sınava giriyorum.Geçen sene senin gibiydim boğaziçi,odtü,marmara falan sıralıyordum.Şimdi ege,akdeniz falan olsada olur diyorum.Boğaziçili olmak doğuştan bir yetenek gerektirir. Ama illa istiyorum diyorsan.TM derslerinden en az 35,35,35 yapman lazım ki yetmez.LYS'de yardırman lazım Mat 50 de 40-45 Edebiyat 56 da en az 48(Full yapmak imkansız bu dersi)Coğrafyayı full çekmen lazım.(abartmıyorum 490 küsür puan alman lazım)

SAKIN HATAYA DÜŞME LYS'YE ÇALIŞ FARKI LYSDE ATICAKSIN. YGS YORUMA DAYALI (MATEMATİK DAHİL)

0|0
    0|0
    • Yok kaç net yapmam gerektiğini araştırdım farkındayım ama inanıyorum ya elimden geleni yapıcam bunun icin

• İnsalllaaah

• Benim 75 ortalamam 42 puan geliyo senin 50nin altına düşmesi imkansız. Ama cidden lys çalış bende bu yıl tekrar denicem. Ygs de ne kadar kasarsan kas çok bir şey farketmiyo en önemlisi lys. Ygsden düşük alsan bile moral bozmadan lysye çalışmaya devam etmelisin. Ayrıca iyi net yapmalisin ama 490 puanlar psikoloji vs falan için ibf için daha düşük

• Elinden gelen calismayi yaparsan orayı kolaylıkla kazanırsın. Yeter ki pes etme, gerçekten iyi calis. BEn sabah evden cıkıp gece 23 de eve geliyodum. Tek bir amac icin. sen de yaparsan kazanirsin.

1|0
    0|0
    • Sence böyle bir program uygularsam kazanır mıyım

• Rehberlik hocası ile görüs

• Ya allah allah kim dalga gecerse geçsin. İnsanlar inanmazlar zaten başarabileceğine, senin inanman lazım kendine diğer türlü işin zor

• vallahi bende isterdim boğaziçinde okumak ama o kadar azim kapasitem yok

inşallah kazanırsın arkadaşım istediğin bölümü de kazanmanı dilerim

dur sana bir fatiha okuyayım :))

0|0
    0|0
  • Orayı kazananlar da insan bu yüzden umudun olsun hedef büyükse orası olmasa bile bir altındaki kaliteli okullar kazarnırsın. Hem bu yaz konuları çalış dersaneye kayıt ol tekrar konular işlenir ve testler falan derken kazanabilirsin

1|0
    0|0
    • Dershaneye gidicem bu yılda evet inşallah ya verdigin moral için teşekkürler cok:)

Kızlar Ne Diyor 3

• Gec kalmadın ama cok calısmalısın İktisatı tam bilmiyorum ama isletmeyi okuyanlar acayip calıskan ve zeki tiplerdi iktisadın tabanı kacmıs

0|0
    0|0
    • İsletmeden bir 10 puan 12 puan dusuk

• Genelinin görüşü nasıl bunuda merak ediyorum hep :))

• geneli bilmiyorum ki cok karısık gibi geliyor solcu var sagcısı var dincisi var dinsizi var ben ortam secmedim ozellikle acıkcası

• Bu soru ne zamandan kalma

0|0
    0|0
  • canını sıkma sakın çok çalışır çabalarsan odtüyüde kazanırsın boğaziçinide kendine inan ve çalışmaya başla..

1|0
    0|0
    • Cok teşekkürler verdigin moral için:) sence böyle yaparsam kazanabilir miyim

• elbette planlı programlı çalışırsan kesin kazanırsın..:) kendine güven yapabilirsin

• İnsallahh :))

Yükleniyor...