Kendi yaptığını ben yapayım istemiyor bir bakar mısınız

sevgilim bir kız eklemiş o kızı hiç sevmiyorum sevmediğimi de biliyor bugün uyardım o benım ablam gibi falan dedi ( nedense kardeş dedikleri sonradan hep ona yavşıyor bu yüzden istemiyorum ) tartıştık sonunda dedimki peki tamam karışmıyorum ama bende senin sevmediğin gözünün tutmadığı erkeklerle konuşursam bana bişey demeye hakkın yok dedim eğer öyle bişey yaparsan ilişkiyi bitririm zor değil dedi..sana zor değilse bana da değil bitirmek istiyosan bitir dedm bende..ne yapmalıyım o kızı sevmiyorum konuşmak istiyor ben aynısını yapsam ayrılır benden ama..

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• :) :( Biz erkekler hep böyleyiz dersiniz demi? :( halbuki herkes öyle değil... :)) (ki gerçekten muhabbet içindir çocuğun günahını alma bea... )

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• ayrıl gitsin yazık değil mi sana o nasıl iş öyle. Demokrasi nerde? Gelecekte bir başaksının evinde kalmak için adım atarsa görürsün boyunun ölçüsünü aynada. Ayrılmanı öneririm yok öyle dünya

0|0
    0|0
  • İyi kapak etmişin çocuğu devam :D

0|0
    0|0
  • eklesin bişey olmaz bu kadar insanlara kafanı takma

0|0
    0|0
  • er ya da geç tekmeyi yiyeceksin arkadaşım bu bariz en iyisi sen vur

0|0
    0|0
  • yol ver değmez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• çok takıosun taktıgını da belli etmişsin kendine guvenıosan bekle ve yanlıs adım atarsa yakalarsın anlarsın ozman onu terkedersin sımıd onu biraz özgür bırak

0|0
    0|0
  • senden ayrılmayı göze alan erkeği nereye kadar sürükleyebilirsinki ? ilişkiyi bitir zaten o göze almış daha fazla uzatmamanın anlamı yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...