LYS Tarih sınavına girenler nasıl geçti?

Bugün girdiğim lys tarih sınavının kitapçığının içine #DirenTürkiye yazdım görürler mi dersiniz? :D fdgrtkjtuışoı6

Güncellemeler:
Bu kadar çekinmeyin dün okulda gizlice mikrofonu alıp diren türkiye ana temalı bir konuşma bile yaptım kısaydı ama olsun mesaj gitmiştir gitmesi gereken yer :)) kimse bişey yapmıyo yani :)))
Şimdi dişçiden geldim iyi yazmışsın haberleri yoksa öğrenirler dedi oda :D Yaniii içeri girmiyorum tv çıkmıyorum ama sakın gelme Ankara'ya vururlar seni dedi :D

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Osym hepsini gözden geçiriyor diye biliyorum hatta yanlışlık itiraz filan gibi muhabbetler olmasın diye yayınlıyor.

0|0
    0|0
  • fazla süre veriyorlar abi kesin inandım buna:))

0|0
    0|0
  • yarınki matematik için kalpten gidiyorum şuan :)

0|0
    0|0
    • Sakin ol çok kolaydı bugun ve ben hiç çalışmadım gerçekten ama hiç kitab açmadan sayısalcıyım bide düşünn :D

• sınavamı giriyon eğlememi gidiyon anlamdım bu kafayla zor okursun:)

0|0
    0|0
  • hergün bir sınav mı var nasıl sistem bu böyle :D

0|0
    0|0
  • Yapmasaydın keşke :( incelerler içeri atabilirler komplocu diye ya da sınavını iptal edebilirler

0|0
    0|0
    • etseler ne olacak millete o kadar gaz yedi öldü sınavlar bitsede Ankara ya gitsem diye bekliyorum zaten

• haftaya ana haber bültenindesin.

0|0
    0|0
  • sorularıda cevaplamayaydın boykot var deseydin

0|0
    0|0
    • O hiç aklıma gelmedi gelse çözmezdim valla çok ciddiyim yarın ki matematiğine öyle yaparım :D

• Siyaset ele ayağa düştü artık!

0|0
    0|0
    • İyiki de düştü bu güne kadar siyaset yapanları gördük bişey olmadı artık böyle.

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...