Ablam saçını patlıcan moruna boyamak istiyor

Merhaba. Ablamla son 2 haftadır hep bu konu üzerinde konuşuyoruz. Ablamın tarzı biraz değişik. Haliyle normal renkler tercih etmiyor. Saçını patlıcan moruna boyamak istiyor. Buğday tenli kahverengi gözlü. Saçları siyaha yakın. Yüzü de oval. Sizce yakışır mı? Yakışmıyorsa da hangi rengi önerirsiniz?

0|0
11|4

En İyi Erkek Görüşü

• ben bir erkek olarak mor saclı kızları çok beğeniyorum daha çekici geliyorlar biraz daha çılgın havası verdiği için heraldi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bence yakışmaz .

0|0
    0|0
  • ablanın sorunları ile değil kendi sorunların ile gel.

0|0
    1|0
  • patlıcan moru kadınlara çok yakışıyor bırak yapsın ya

0|0
    0|0
    • arkadaşlarına danışmış bazıları o ne be öyle falan demişler ondan dolayı çok kararsız kalmış herkese sorduk herkes bilmiyorum falan diyor

• annem bir ara yapıyordu.siyah ile mor arası bişey oluyo.çok tatlı bir renk.tamamen mor olmuyordu annemin ki.

Kızlar Ne Diyor 11

• bu kadar anormal bir renk kimseye yakışmaz.

0|0
    0|0
  • patlıcan moruna yakın bir renge ben geçenlerde boyattım ama benimki biraz daha açık. patlıcan moru siyaha yakın bir renk oluyo zaten ki ablanın saçı siyahsa baya koyu olur. buğday tene bence çok hoş olur :)

0|0
    0|0
  • Buğday tenli ve patlıcan moru ? Beyaz tenli olsa güzel olurdu.. İlla uçuk bişeyler istiyosa saçlarını simsiyah yapsın aralarada bir sürü renk attırsın uçlara doğru

0|0
    0|0
  • Bence canıne istiyosa oana boyatsın ona öyle de sen ben 3 aydır şaçım bir mor bir yeşil şimdi tekrar yeşil yaptım :D bu renklerde uyum aramasın olmuyo çünkü hiçç :D

0|0
    0|0
  • Birak boyasın espiri bol olur :)))

0|0
    0|0
  • Beyaz tenli olsaydi cok yakisirdi ama bugday ise yakismama olasiligi var

0|0
    0|0
  • Renkli saça bayılırım :)

0|0
    0|0
  • patlıcan moru süper bir seçimm bencee :) yakışır dıye dusunuyorum

0|0
    0|0
  • boyatsııın

0|0
    0|0
  • Kıpkırmızı boyat ben 2 yıl önce boyatmıştım çok dikkat çekiyor :)

0|0
    0|0
  • ben de bir ara kül mavisine boyamıştım , iyidir renklilik.

0|0
    0|0
Yükleniyor...