Artık body yapasım gelmiyor :/ ?

Uzun zamandır çalışıyorum. Kollarim göğüslerim falan iyice kaslı oldu. Herneyse son günlerde ağırlık çalışırken aklıma sürekli güzel kadınlar falan geliyor. Benim ise kız arkadaşım falan yok. Birden Moralim bozuluyor. Ağırlıkları bırakıp çıkasım geliyor. Arjinin, whey protein amino kullanıyorum. Bunlarda psikolojimi etkiliyor. Bazı istekleri tetikliyor. Sizce ne yapmalıyım? Kadınlara dair isteğimi silip atmak için bir yöntem varmı?

0|0
1|7

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 7

• Senin sporla bir zorun yok ki kas yığını olsan bile hiçbir kız sana bakıp aaa bu çocuk harika vücuda sahip gidip çıkıma teklif edim mi diyecek?
    Seni gördüklerinde aklına gelecek olan sorular
    1. Zaten çıktığı vardır
    2. Banamı bakacak

Senin sorunun iletişim, kızlara cesaret vermiyorsun dediğinin bir mantığı yok kızlar senden hoşlansa bile bunu sana gelip söylemezler

0|0
    0|0
    • 26gün

Kimsenin gelip üstüme atlamasını beklemiyorum zaten. Sorun belki de yaşadığım yerdedir.. 😑

• ben stress atmak icin gidiyom kaldiriyom iki uc sey vucut kendisinden gelisiyo yavas yavas fazla obsessief olma akisina birak istedigin trainin stilde antreman et.

0|0
    0|0
  • Düşünmemeye çalış sen işine odaklan.

0|0
    0|0
  • Durumlar benzer ama sana şöyle diyeyim dünya da 3.5 milyar dişi var bu ülkede 40 milyon kadar gerisini sen anladın moralini bozma ;)

0|0
    0|0
  • yok dostum sporu bırakırsan biraz isteğin azalır bence kadın bulmalısın fiziğin gerçekten iyiyse mutlaka bulursun

0|0
    0|0
  • 27 olmussun, evlen artik normaldir yanii

0|0
    0|0
  • Şap kullan.

0|0
    0|0
Yükleniyor...