Hangi hediye hoşunuza gider

kızlar sorum size en çok neden etkilenirsiniz erkek arkadaşınızın size hediye almak istiyor ne almasını isterdiniz..parfüm,çanta gibi yorumlarınız size kalsın :) yaratıcı olalım biraz dimi :)))) bekliyorum yorumlarınız

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• maddi degerinden cok manevi degeri olan hediye almak daha cok hosuma gider örnegin benim müzisyen bir sevdigim vardı onun kendi sesiyle doldurdugu sarkı cd si hala duruyor bende tabi bu biraz özel oldu herkes böyle bir hediye veremez ama gitar calabiliyorsan sizin için en anlamlı olan parcayı gitar esliginde söyleyerek cd ye kaydedebilirsin ya da içinde sana ait resimler ve özel olarak hazırlayacagın sevgi dolu sözlerden olusan bir video cekip ona süpriz yapabilirsin..

0|1
    0|0
    • güzel fikir ama gitar çalamıyorum :( cd doldurmak düşünülebiliniri..en son yaptığım süprizi söliyim size bu tür şeyler istiyorum :) belki bilirsin uzaktan kumandalı helikopterleri?helikopterin ayagına bir kırmızı gül ve tek taş takıp evinin balkonuna çıkarmıştım bir gece yarısı :) işte bu tür şeyler düşünüyorum ama aklıma birşey gelmiyor :(

• anlayamadım senin yeni olusunla benim profilimi gizlememdeki baglantıyı ama sunu söyleyim sana özel gizlemedim her soruya cvbım genelde gizlidir cogu sordugum sorularda da gizlerim kendimi nedense sanki profilimde kimlik bilgilerim mi yazıyor sacma ama işte öyle :))

• yaa yanlış yazzdım sorum şu olacaktı profilini nasıl gizliyorsun bende gizliyecemde :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Hediye değil ama bir kızı en çok sürprizler etkiler.

0|1
    0|0
  • beyaz gul cok yaratıcı olmasa bile :)))

0|0
    0|0
  • bir çikolata herkesi mutlu eder :D

0|0
    0|0
    • bu yaratıcı değil ama :)

• o kadar fakirim ki bir ilişkim bile yok :D taze bitti :D tabi söylerler herkes söyler

• sana çook sorum olacak bu gidişle nilvin?özelden konuşabilirmiyiz?

Erkekler Ne Diyor 1

• Bir arkadaşımın fikri doğrultusunda hareket ederek 2gün once sevgilimin o çok beğendiği 68 model impala nın maketini gelin arabası gibi süsleyerek hediye etmiştim çok mutlu olmuştu :D Sizin yaş kemale ermiş gençlik yollarında olsaydınız o canım cicim aylarında kız arkadaşını etkileyebileceğiniz bir çok fikir sunabilirdik fakat olgunlaştıkça bunların bir önemi olmaz sanırım. Yanına giderken çiçek alsan yemeğe çıkardıgında takı türü bişey alsan veya beraber alışverişe çıksanız denediği ürünü alsan ona söylemeden belki hoşuna gider

0|1
    0|0
    • yoo kardeşim yaşım 27 :) ama o impala maketini beğendim ama bizimkisi böyle oyyunca araba falan sevmiyor ki :)

Yükleniyor...