Hangi Dövüş Sanatı Daha Etkili?

Ben BJJ&MMA yapacağım. Bunun yanında bir dövüş sanatı daha yapmayı planlıyorum, hangisiyle kombine edersem bilek gücüm artar, sokakta işe yarar?

0|0
1|15

Erkekler Ne Diyor 15

• 0|0
    0|0
  • 4 yıldır kick boks yapıyorum 1 yıl jui jiutsu ile uğraştım ve 1 yılda vhin shun :) aikodada yaptım bir kadın için aikido diyorm :)

0|0
    0|0
  • Ben 4 yıl boks sonra 1 yıl fitness yapıp braktım sonra 6 ay mma yaptım ordan 6 muay thai yaptım şimdi tekrar fitness yapıyorum benim önerim muay thai ama çok zor spor en yakın zamanda bjj ve jiu juitsu yapmak istiyorum.

0|0
    0|0
  • MMA herkes yapamaz.. bunu bilmelsn öncelkle. öyle sokaktan geçenleri almıyolar öyle . sokakta boks çok etkli darbeye dayanklı olrsn ve karşıdakini çabk yıkarsn..

0|0
    0|0
    • 23gün

boks yerine kickboks çok daha etkilidir

• 23gün

ben her ikisini yaptm. ondan soyluyorm sna kick boksda etkili ama boks daha etkili çnki sokakta yumruk yumruğasın..

• MMA yanına ne gerekir karışık dövüş sanatları demek zaten türkçesi. Güreş, boks, Muay thai ve bütün dövüş sporlarını barındıran bir şey bu MMA.
    En sert spor Muay Thaidir. MMA zaten karışık saymama gerek yok.

0|0
    0|0
  • Kafakodsu
    kesinlikle çok etkili yıllardır yaparız @Yampirik ile

0|0
    0|0
  • İkisi ywterde artar bile sen bir bjj yap da mma kalsın en etkili dovus sanatı dir bjj sen nerdesin kaça gidiyorsun bjj bende giek istiyorum ama çok pahalı o yüzden yaklasamiyorum

0|0
    0|0
    • 23gün

Hatta sadece bjj yapmak istiyorum bende çok etkili bir spor

• 23gün

Heeee İstanbul damı

• 23gün

Ben senin yerinde olsam bjj uzerinde daha çok dururum çünkü zamanında temel sayila bilecek sekilde öğrenmiştim çok etkili ve faydalı bir dövüş spru eğer gideceğin kisi işin ehliyse zaten farkına varırsin şüphen olmasın bundan

• hangisini iyi kullanılsan o işe yarar

0|0
    0|0
  • Ben taekwondocuyum etkili namıssız :P

0|0
    0|0
  • taekwondo yapıyorum 6 yıldır çok etkili ben iyiyim yani :)

0|0
    0|0
    • 23gün

taekwando denedim ama biraz zayıf kaldı

• 23gün

uzun süre devam et yanına wushu gibi yumruk tekniği olan bir spor daha koy off tadından yenmez :)

• 😎Güreş😎

0|0
    0|0
  • krav maga efsanedir hemde tavsiyemdir.

0|0
    0|0
  • kick box

0|0
    0|0
  • ne yapacan

0|0
    0|0
  • Boks diyecemde kalip yoktur sende

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sokak dövüşü. Uçan tekme. Ağız burun dalma. Mahalle kavgası. Döner bıçağı nedir? Nasıl kullanılır? Biber gazından kaçamnın yolları. Gaz bombası nasıl yapılır. Beyin nedir nasıl korunur sjsjjsjs bunları öğreten bir sanat bulursan gir.

0|0
    0|0
    • 23gün

Ahahahaha militan mi yetistiriyorsun sanki

• 23gün

bende ciddi cevap verdim. Tekvandoda sana vericekleri tek şey kuşak. Bide bacak açmayı öğrenirsin. Karete desen adamlar sana bişi öğretmez. Diğer dövüş sanatlarındada türkiyede wow dedirticek bir yer yok.

• 23gün

taekwando deneyimim oldu zaten düşünmüyorum, karatede siyah kuşak olan tanıdığım var pek bir numarası yok. illa wow dedirtmesi gerekmiyor

Yükleniyor...