Fitness yapan arkdaşlar bir baksın lütfen. Yardımcı olun?

Yağ oranımı %13 e kadar düşürdüm arkadaşlar. Beslenmeme çok dikkat ediyorum. Proteinle beslenmeye çok özen gösteriyorum. Şimdi de weider premium whey protein tozu alıcam. Sorum şu ne kadar sürede kas yaparım bunları kullanıp yemeğime dikkat edince. En azından altılı karın kasların çizgisi ne kadar sürede oluşur?

Güncellemeler:
26gün Ne kadar sürede çizgiler oluşur bilen biri yok mu
23gün Güncellll

0|0
1|8

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 8

• Protein tozu kullanıcana ton balığı te doğal protein.

0|0
    0|0
    • 26gün

Çok kötü tadı o lanet şeyi her gün yiyemem

• Karaciğerde yağlanma yapar çok zorlarsın karaciğeri doğal beslen, karaciğer nakli yapabilecek paran varsa kullan

0|0
    0|0
    • 26gün

Doğal beslenemediğim için yeteri kadar bunu alıyoum. Zaten bu ürünler ana beslenme amacı değil ki ek takviyedir. Ben yine de doğal beslenmeye çalışıyorum ama yetmiyor

• Yag oranını %10lara cekınce karın kasların belirli olur ama su surede su olur demek guc

1|0
    0|0
  • Bu çok zor bir mesele çünkü kardiyo ile birlikte gitmen gerekir ya da çok fazla idman

0|0
    0|0
  • Yuzde 13sen o cizgilerin cikmis olmasi gerekirdi. Ben de 14 yag oranindayim kaslar belli oluyor. 6 ayda weiderla baya iyi vucut yaparsin

0|0
    0|0
    • 26gün

Şimdi protein tozuna başlıycam weider la bir şeyler olur heralde yaza kadar

• 26gün

Kesinlikle olur ama fazla olcek kullanma

• 26gün

Kararına uygun kullanıcam zaten

• Öyle bir zaman dilimi yok

0|0
    0|0
    • 26gün

👍🏻

• 26gün

Bende kullanıyorum buda zaten doğal protein ve protein den öte birşey yok 2200gramı 1 aya belki yetiyor fazlada bir etkisi yok 200 gr tavuk yediğinde etkisi neyse buda öyle 200tlden aşşağıda yok bu ürünlerde her ay alabilecekmisin bu ay besin ihtiyacını karşılayamadın diğer ay karşılayabilirmisin istediğin ürünleri kullan yeterli yemek yemediğin sürüce bir şey olmayacaktır senide anlayabiliyorum al kullan bittiğinde dediğimi anlayacaksın

• 25gün

Aynen bir kullanıyım. Bak niye diyorum sabah 6 da kalkıp üniversteye gidiyorım kahvaltı yapamıyorum 4 gün ondan. Yani yaklaşık 30 gr lık bir proteinden oluyorum. Yetmiyor yani protein anlıycan. Akşam neyse et tavuk bilmem ne bir sürü yiyodum

• Yapma protein tozu kullanmadanda yaparsin

0|0
    0|0
    • 26gün

Ne kadar sürede çizgiler belli olur işte.

• 26gün

Ne kadar sürede çizgiler belli olur işt

• yüzde 10'u bulması lazım. ne kadar süredir çalışıyorsun, ne tarz besleniyorsun

0|0
    0|0
    • 26gün

1.5 aydr

• 26gün

iyimiş kardeşim. yağ oranını nerede ölçtün?

• 26gün

Salonda ölçtürdüm

Yükleniyor...