Cevap bulamıyorum, lütfen yardım

6 yıldır birlikte olduğum sevgilim beni bıraktı. Süreç içinde ben onu çok yormuştum. O da yorulduğunu söylüyor zaten. Evlenecektik yakın zaman içinde ama hep evlilik konusunda bana baskı yapan oydu. Bende de umut veren bir şey yoktu ona karşı açıkçası davranış olarak. Ama evlenecektim gerçekten.

Şimdi hala beni sevdiğini, güvendiğini, inandığını söylüyor ama aşkının, heyecanının bittiğini ve kendisini rahat bırakmamı söylüyor.

Sizce geri döner mi zaman içinde?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• O dönse bile her şeyin eskisi gibi olacağına inanıyor musun ? Ya da her seferinde gidecek korkusu olmadan yaşayabilecek misin ? Onu hak ettiğine ve onun da seni hak ettiğine inanıyorsan döneceği ümidi hep olsun içinde ama ilgili ve anlayışlı ol onun da düşünceleri olabileceğini unutma,hayat bizken güzel sen,o ya da onlarken değil.

0|0
    0|0
    • Sorularında haklısın ama söylediklerine gerçekten inanıyorum ve çok sorguladım. Tek isteğim sadece dönmesi.

• Doğrusu tabiki dakika başı aramak,mesaj atmak değil.Fakat verdiğin zaman dolsun kafası rahatlasın seni özlediğinden eminsen mesaj at.

• Tamam. Teşekkürler.

Kızlar Ne Diyor 2

• yordum diye kendi ağzınla söylüyosun, bile bile yaparsan böyle bıktırıcı şeyleri gider tabi.sonra da geri döner mi diye bekle, yormasaydın kardeşim.

0|0
    0|0
    • tamam yaptık bir hata :) ama çok emek de verdim, birçok mücadelemiz oldu. sizce döner mi?

• bilmem ne derece bıktırdığına ve bundan sonra onun karşısına çıkacaklara bağlı. senden iyisi çıkarsa dönmez

• nası bitiiyo aşkı heyecanı 6 yıl sonra ya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bitmiş ilişkiniz. Dönmeyecektir.

1|0
    0|0
  • evlenseniz bile fazla uzun ömürlü olmaz evliliğiniz. Bu süre zarfında yaşayacağınız her şeyi yaşamışsınızdır muhtemelen.

0|0
    0|0
Yükleniyor...