Babamı söylemeli miyim??

annemin kaç yıldır çalışıp dişinden tırnağından arttırıp aldığı altınları babamın aldığını gördüm bir kaç ay önce.. annemin haberi vardır diyip karışmadım sabahtan beri annem altınlarını arıyor tüm evi alt üst etti babamın aldığını söylesem mi söylemesem mi bilemiyorum babam biraz sorumsuz biri annemden para alır borca harca girer eve çok çok gerekmedikce bişey almaz.. annem bizi büyüttü diyebilirim eğer babamın yaptığını öğrenirse iş boşanmaya kadar gider diye çok korkuyorum çünkü bu babamın ilk vukuatı değil ama söylemezsem daha kötü olur gibi.. napsam bilmiyorum sizce babamın aldığını söylemeli miyim?

0|0
9|10

En İyi Erkek Görüşü

• bence söylemelisin,bu böyle nereye kadar devam eder.daha kötü şeyler olmadan ne olacaksa şimdi olsun.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Once babanla konus neden almis bir ogren.hesap ta sor tabi neden annene haber vermedigini.annenle konusmasi altinlari aldigini kendisi soylemesi dogru okur.baktin soylemiyor o zaman sen sana soylemek duser artik

1|0
    0|0
  • SÖYLE TABİ

2|0
    0|0
  • bence solemelisin ? sonucta alın teri

2|0
    0|0
  • sen karışma bence

1|0
    0|0
  • Erkek kardeşin yok mu ?

1|0
    0|0
  • Bence Söyle ama alıştıra alıştıra

0|0
    0|0
  • Olası bir felaketi önleyebilecek bir erkek kardeşin varsa söyle.

0|0
    0|0
  • Böyle babam olsaydı , aradan 1-2 tane de ben çıkarırdım :))

1|0
    0|0
  • Hiç araya girme, annen bir şekilde çözer olayı.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• bence söylemlisin, annen onları belki senin iyi bir geleceğin olsun diye biriktiriyodu ya da zor zaman da kullanmak için. babansa annenden habersiz annenin olan şeyi almış bu resmen bir hırsızlık sende bu suça ortak oluyosun. sence annen bunu hakediyor mu ? bunu bir düşün derim

1|0
    0|0
    • haklısın.. üstelik ilk vukuatı değil babamın kaç kez böyle yaptı söz verdi önce babamla konuşucam o söylemezse ben söylerim ne olucaksa da olsun

• bencede tatlım en iyisi bu ama dikkat et baban seni susturmak isteyebilir ne bilim şiddet uygulayabilir annen evdeyken söylemen daha uygun bence gerçi sen ne yapacağını bilirsin ama en azından vicdanın rahat olucak seni büyüten senin için çabalayan birisini kandırmamış olucaksın, umarım herşey güzel olur senin adına

• söylemelisin tabi ki. işin boşanmaya gitmesinden neden çekiniyosun ki ayrıca, zaten annem büyüttü diyosun, annen yetebiliyo demek ki size.

2|0
    0|0
  • Bence söylemelisin. Bunu bilmek annenin hakkı.

3|0
    0|0
  • söyle tabi sizin rızkınızı alıp yemesine izin verme boşarsa boşasın bırak kadın böyle dahamı mutlu oluyordur sence

0|0
    0|0
  • Söylemelisin yazık değilmi kadına ya babanda söyleyip alsaymış keşke

2|0
    0|0
  • ben olsaydım söylemezdim

1|0
    0|0
  • Bence annene değil..babani uyarmalisin ve o altinlari geri vermeli..

1|0
    0|0
    • sanmam satıp yemiştir parasını şimdiye kadar :/

• söyle tabi boşanması da lazım zaten. öyle baba olmaz olsun. elektrik direği mübarek.

0|0
    0|0
  • Bence önce babanla konuş sonra duruma göre annene söyle

1|0
    0|0
Yükleniyor...