Fikret Orman ve Dursun Özbek futboldan anlamadıklarını ropörtajda anladım ya sizce?

Fikret Orman.. Eğer 10 kişi de kalsak biz Ts yi yenerdik dedi cidden biz mahalle maçlarında bunu diyorduk..
Dursun Özbek.. Gs maçında böyle hakem hataları yapılmaz. İyide Başakşehir maçında bir hakem hatası var oda golünüz. Ofsayttan gol attınız...
Cidden ben bu 2 başkanın futboldan anladığını düşünmüyorum ya siz ne düşünüyorsunuz. Siz bir başkan olsanız böyle açıklamalar yaparmıydınız.

0|0
06

En İyi Erkek Görüşü

• evet 10 kişide kalsa yenebilrlerdi ne var bunda cahil :) demeye devam et sen. ofsayttan mı gol attık :D :D git tekrar izle hakem bozuntusu uzaktan yakından alakası yok gs ın golü ofsaytsa başakşehirin 2 golüde ofsayt. penaltı iddiası vardı gs lehine. sen ise kimsenin sözünü etmedği gs ın golüne laf ediyon pavalı it. bu sözlerden ötürü futbol cahilleriyse en büyük cahil sensin :) azizi de anlatsana ne biliyomuş

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 5

• bir Aziz Yıldırım anlıyor :)

0|0
    0|0
  • Kardeş sende pek anlamıyorsun futboldan. Ben takım tutmuyorum ama Fenerbahçe nin en ahlaksız camia oldupunu biliyorum. Şimfi sen ne dersen de fikrim değişmeyecek kardeş. Dışardan yorumum bu yönde sadece

0|2
    0|0
  • zaten Türkiyede futbol adamları futbolu yönetmediği için bu haldeyiz

0|0
    0|0
  • Basta aziz yıldırım olmak üzere futboldan anlayan baskan yok ülkemizde Şu an

0|0
    0|0
  • Başakşehir maçında muslera ve dejonga kırmızı verilmedi. Antalyaspor maçında etonun golü verilmedi Bruma trabzonspor maçında rakibin bileğine bastı. Quaresma bbileğe bastı kesin kırmızı kart verilmeyen penaltı var. Bu sene hakkı en çok yenilen Fenerbahçe

0|0
    0|0
Yükleniyor...