Fatih Terim Galatasaraya dönerse eski günlere dönermiyiz?

Kosova maçından sonra Fatih Terim milli takımı bırakıp Galatasaray ile devam edileceği yaziliyor eğer böyle bir durumda eski başarılar gelirmi?

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Herkes imparatordan korktuğu için gelmesini istemiyorlar ikinci sınıf antrenör olacağına tabiki imparator olsun ve ligdede avrupadada başarılı olalım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• O maçtan sonra gelirim bilmem ama bu adam Galatasaray ile bütünleşiyor bu kadroylada başarılı olabilir farklı bir bağ var.

0|0
    0|0
    • 22gün

SSanmıyorum Fatih Terim eski günlere kavuşturur

• 22gün

Bende onu diyorum işte gelirse bu kadroyla bile iş yapar.

• Takım tutmuyorum ama Fatih Terim en son gelişinde Galatsarayı mahvedip gitti, hala nasıl istiyorsunuz anlamıyorum

0|0
    0|0
    • 23gün

O geldiğinde şampiyon olduk şampiyonlar liginde çeyrek final oynadık

• 23gün

78 milyon euro=275 milyon TL transferi herhangi bir teknik adama ver o da yapar

• Fatih Terim şu antrenörlük işini bıraksın artık, doymadı herif paraya açgözlü ondan başarı falan gelmez artık..

0|0
    0|0
    • 23gün

galatasaray-milli takım arası daha kaçyüzkere gidip gelecek merak ediyoruz artık. Bıktırdı

• Sanmıyorum

0|0
    0|0
  • Cimbom :)

0|0
    0|0
  • Galatasaray'i yoluna koyacak bir adam var o da ersun yanal.

0|0
    0|0
  • başarılarımız terimle gelecek değil başka antrenörlerle de gelir

0|0
    0|0
  • Birsey degismez daha kotu olur.

0|0
    0|0
  • Gelebilir

0|0
    0|0
    • 23gün

Başarılı olurmu

• 23gün

Eski basarilar gelir miye cvp verdim zaten. MIlli takimdaki tutumunu ve basarisini begenmiyorum ama

• inşallah geri gelir

0|0
    0|0
  • doğru değil bu söylenenler ama F. Terim Cim Bom un başına geçse kimse bizi tutamaz. Bunun aksini iddia eden futboldan falan anlamıyordur burayada açık net yazıyorum :D

0|1
    0|0
    • 23gün

Gelecek ben inanıyorum

• 23gün

sen inanıyorsan bende sana inanıyorum :D

Kızlar Ne Diyor 3

• Biz bu yıl Fenere yenilirsek geri gelir Fatih Hoca. Çünkü dikkat etmişseniz ne zaman fenere yenilsek Fatih Terim geliyor. İnşallah yeneriz de gelmek zorunda kalmaz.

0|0
    0|0
    • 23gün

Gelmezse işimiz Çok zor olur bu yıl

• Hayır

0|0
    0|0
  • galatasaray artık o zaman ikinci lige oynar

0|0
    0|0
    • 23gün

Kendi takımınla karıştırma canım

• 23gün

Milli takım başka

• 23gün

Evet milli takim baska eger milli takimi basariya ulastiramiyirsan bitmissin zaten

Yükleniyor...