Günaydın mantığı ile hareket eden erkekler size göre : soru aşağıda

kız arkadasınız herhangi bir olumsuzlukta size alındıgında bile surat yapmamalı mı ?küsen naz yapan kız sevmezmisiniz ?lafınıza alınan gönül almanızı bekleyen biri var karsınızda naparsınız ?cok severseniz katlanırmısınız? size nasıl davranmasını istersniniz?mantığa önem veren bir kişiliktesiniz...

0|0
0|13

En İyi Erkek Görüşü

• Her kes ufak tefek hataşar yapar. Sevgilimi kırmışsam Gönlünü almayaalışırım. Hatanın önemine göre o da uzatmamalı ama. Gönlünü alma çabalarımının farkında olup uzatmamalı. Hatamın özürünü mutlaka sunarım.

0|0
    0|0
    • hata demiyelim benim hakkımı yemek nankorluk yapılınca kırılıorum sucum yokken varmıs gbı laflar edıo karsımda bende kırılıorum ...

• Seninline Eşek depsin ( Sevgiline yani ). Yüz vermişsin ondan. Sana saygısızlık yaptığında uzak dur ve görüşme. Bazıları bundam anlat. Bir tetbir almazsan daha da çok bu şekilde davranıp seni basit, aciz ve kendine mutaç gibi görecek. Sen bir insansın ve tolere sınırlarını his ettirmelisin.

• haklısınız teşekkurler dedıklerınız yuzde 90 dogru

Erkekler Ne Diyor 12

• herşeyin bir orta yolunu bulmak lazım örneğn benim sevglmde herşeye küser ama ciddi ciddi değil maksat aşk tazelemek ona bir kaç güzel söz söylemek

0|0
    0|0
  • Mantığa önem veren biriyim.. Gönül almasını bilen biriyim eğer kırılmışsam gönlümün alınmasını bekleyen biriyim. Çok seversem ki seviyorum sevdiğim için fekadarlık yapıyorum ve bekliyorum..

0|0
    0|0
  • gönül almak için illaki surat yapmasna gerek yok ki eğer erkek arkadaşı hödük değilse zaten ona gereken sözlri sölcktr ama kız sırf naz için trip atyosa denecek tek bişey olur aha kapı aha sapı giderken arkandan dökeceğim bir kova suda bnden sana hediye olsun derim :)

0|0
    0|0
  • Gönül alınır ama bir yere kadar.Ota b*ka kapris yapan kızın g*tümden farklı yoktur.Her ikisinide öpemiyorum...

0|0
    0|0
    • ne olursa alırsınız kız belli etmesse ama kırılmıssa da anlayp alablırmısınız

• Kıracak birşey yapmışsam anlar çekerim kaprisi de paşa paşa.Ama aksi halde haksız yere yediysem kaprisi ''inek dağa küsmüş dağın haberi yok'' moduna girerim.

• hmm anladım o da byle evet :9

• çocuk avutmaktan gerçekten yoruldum

0|0
    0|0
  • Sorun ne olursa olsun nazinida cekerim herseyi yaparim ama bir sartla asla karsimda ne oldu diy sordugumda sus pus oturmayacak beni o anlamda yormayacak.adam gibi konussun canjmi alsin ;)

0|0
    0|0
  • şımarıklığını kabul ediyorsan sevgilin seni neden çeksin ? kendine çeki düzen vemeyi denesen daha mantıklı bence ?

0|0
    0|0
    • olmuyor bazen aşırı duygusal olabiliorum çok sevdiğim içinde ona karsı çocuk gbi şımarıyorum..

• y.23 olmuş hanım kardeşim... çocukluk çağınız geçmiş... büyümemeniz halinde kaybeden daima olacaksınz...

• tamamm anladımmm dogru soluyosunuz

• gönlünü alırsın ya da çoçukluğun sırası değil başka bir işle ilgilenirsin

0|0
    0|0
    • cok olgun sunuz ama kız arkadasınız hala daha cocuksa çocuk gbi şımarıyosa size ?

• o zaman tartışmalar başlar senin sorunun neyi gibi muhabbetler başlar

• he rkesin kendi fikri oldugu için ! farklı farklı düşünceler vardır ! bakar erkege

0|0
    0|0
    • sizin görusunuz hassan narin kalpli kızmı yoksa duygusuz robot gıbı kız mı

• hmm anladım cok guzel inş hep ole olur...

• teşekkür ! sa elim başına !:)

• mantık en doğrucu çözümdür

0|0
    0|0
  • birazcık naz cilve gerekli bence : )

0|0
    0|0
    • bencede ama o naz ın dozu ne kadar olmalı işte ?

• kıvamında olmalı :) tabi kızlar bu kıvamı hiç tuturamazlar :) ben olsam evlendimizde açısını çıkartırdım :) yani

• sabrın da bir siniri var ama değil mi

0|0
    0|0
    • sabrın taşarsa yani ? devamı...

• şöyle arkadaşım yani herzaman bir taraf sabretmemeli neden her zaman ben uyum sağlamak zorunda olayım krşı tarafında bana uyum sağlamsı gerekli diye düşünüyorum madem sevgi var

• tamam mantıklı olan bu tskler

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...