Kişiler arası iletişim durumları... Rahat mısınız yoksa çekingen mi?

öyle rahatım ki çoğu zaman, hiç tanımadığım insanlara önceden tanıyormuşum gibi çekincesiz konuşabiliyorum. otobüste kızın saçları dökülmüş mesela kazağına, saçlarını alıp "saçınız dökülmüş" diyebiliyorum. ayakkabı tamircisinde biri ayakkabısını alırken, " aa çok güzelmiş ayakkabınız" diyerek kocaman gülümsüyorum vs vs..

eskiden okul zamanında arkadaşımla yürüken çocuğun omzuna dokunup "işte bundan hoşlanıyorum" dediğimi hatırlıyorum :S

siz de rahat mısınız? çekingen mi?

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• KENDİ ÖZGÜVENİN TAM GELİŞMİŞ AİLEN SENİ YETİŞTİRİRKEN HER HAREKETİNİ ONAYLAMIŞ SANA O AYIP BU AYIP GİBİ ELEŞTİRİLER VE CEZALAR VERİLMEDİNDEN DOLAYI BÖYLESİN NORMAL İNSANDAN %80 YAŞAM KALİTEN YÜKSEKTİR

0|1
    0|0
  • belli olmuyor mu .p

0|1
    0|0
    • sıklıla yanlış anlaşılsak da güzel bir özelliğimiz

• ya bazen durup güzel mi değil mi düşünmüyor değilim aslında. tek bildiğim içten geldiği

• içten gelen güzeldir zaten her durumda , düşünmeye ne hacet

• çekingen maalesef

0|0
    0|0
  • Bende rahatım ama insanlara çok müdahale etmem.Duygularımı söylerim çekinmem

0|0
    0|0
    • ben de rahatsız edici müdahelelerde bulunmam zaten. bazıları milletin tepesine oturuyorum sandı heralde :D

(sözüm sana değil)

• Anladım ya genede insan bu belki olmuyor yani sen şaka yaparak yada gülerek birşey söylersin o anda oda sinirli olur gelir sana çatar

Kızlar Ne Diyor 4

• rahatım:)sıcakkanlıyımdır:)evt tam aksi davranış yobazlık gibi geliyor,bende insanlarla duyarlı iletişim kurarım,tanımadığın insan bir yana tanıdığı insana selam vermeyen rahatsız insanlara kıl olurum.''sen'' demekte zorlanmam.

0|0
    0|0
  • ben geçen atm kuyruğunda önümdeki kızın saç rengini beğenip sormuştum da suratıma uzaylı görmüş gibi bakmştı.

0|0
    0|0
    • :D o bakışı biliyorum yaşlı teyzeler bazen bakar ya ona benziyor..

durakta duruyorum, ama hiç bişey yapmadan, kadın dikmiş gözlerini bana bakıyor :D yanımdaki arkdşım "teyzeye git 'merhaba teyze ben uzaylı' de" demişti amma çok gülmüştük :D

• ehehehe evet :D

• rahat ınsanım çekıngenlık yok bende pek ama bıraz rahatlıkla mesafelık esıt derecede bende

0|0
    0|0
  • benimle karsilasmadigin icin sanslisin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...