Beyler bakın lütfen. yakın arkadaşlarının ilişkiniz hakkındaki yorumları önemli midir?

link

soruma çok cevap alamadım tekrar sormak istiyorum dostlarım. Erkek arkadaşım yakın dostlarının yorumlarından etkileniyor mudur? bir de dün gece bana 'seni de çok denediğim oldu '' dedi. buna rağmen yanımda olması beni sevdiği ve güvendiği manasına mı gelir?

cevaplayan herkese +1

0|0
15

En İyi Erkek Görüşü

• Kişilik meselesi. Kimisi " Oğlum en güzel hatunu kaptın" denmesinden onure olur. Beni etkilemez, aksine bir arkadaşım öyle bişi dese " Ne iş gözün mü vardı ? yoksa paslayayım mı ? " diye terslerim. Hoş birinin bana ilişkim hakında yorum yapması Göt ister.

Diğer yandan Tabiki sevgilimin benim arkadaş çevremle anlaşabiliyor olması, kabul görmesi hoşuma gider.

1|0
    0|0
    • ya zaten linke girseydin daha iyi olurdu. dün sevgilime en yakın arkadaşlarının ilişkimiz hakkındaki düşüncelerini sorduğumda 'evlenceğimizden eminlermiş' dediklerini söyledi. kardeşi gibi olan arkadaşı da demiş ki kim ne derse desin onu sakın bırakma, hiçbir durumda bırakma demiş. çünkü çok iyi bir sevgiliyim.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• bir erkek seviyor ve arkadaşları ona ne buluyosun bu kızda tipe bak boşver ya da ayrıl gibi şeyler diyorsa ERKEK ETKİLENMEZ afedersin SKNE bile takmaz=) ama BİR KIZ SEVİYOR HATTA KÖEPK GİBİ AŞIKSA ve arkadşaları ona bu çocuk tipsiz sana yakışmıyro vs.vs. diyorsa kız soğumaya başlar ve zamanla biter

ÖZET ERKEK ETKİLENMEZ KIZ TAPAR)=)

1|0
    0|0
  • Güven eksikliği söz konusudur.. Güvenen denemeye ihtiyaç duymaz..

1|0
    0|0
    • bu onun yapısında var. bana güvenior tabi ama bu denemeleri onu rahatlatıyorsa beni rahatsız etmez. arkadaş çevresi tarafında hep haksızlıklara uğramış birisi. o yüzden bu kendini korumacı tavrı.

• güvensiz bir sevgilin var anlaşılan... ya vakti zamaında çok haltlar yemiş ondan güvenemiyor... ya da kişilik oturmamış henüz... insan sevdiğine güvenir...

1|0
    0|0
  • +1 selamlar

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• CNM SOLE BISE VAR TAMM CEVREDIKLERINDE YORUMLARI ONEMLI CUNKU SENIN GOREMEDIGINI CEVRENDEKILERDE GORUYOR AMA ÖNEMLI OLAN SEVGILININ SENIN HAKKINDA NE DUSUNDUGUDUR NEDENINE GELINCE CUNKU SENI SADECE DISARDAN GORUYORLAR HERSEYINI AMA SEVGILIN SENINLE HERSEYI YASIYOR HERSEYI YASIYOR DERKEN YANLIS ANLAMA SENIN IYI TARFALARINIDA YASIYOR KOTU TARAFLARINIDA YANI SEVGILINN DUSUNCESI OLNEMLI BENCE

1|0
    0|0
    • anladım canım ama güzel yorumları duymak onu da mutlu ediyordur herhalde. ondan bahsediyorumm.

• YA TABIKIDE MUTLU EDIYORDUR AMA ONEMLI OLAN SEVGILININ SENIN HAKKINDA NE DUSUNDUGUDUR

Yükleniyor...