Ilk iş deneyımı .. kafam karışık ... yardım lütfen ?

merhaba arkdaslar lıseden yenı mezun oldum sınava gırdım tercıh zamanlarını beklıyorum meslek lısesı mezunuyum tahmın edersınız ı sınavım pek ıı gecmedı ve bende gecıs hakkımı kullanamk ıstıyorum ama babam unıversıteye karsı cıkıyor bu yıl gıtmeyeyım dershaneye gonderecekmısın dıyorum hayır dıyor o yuzdenşu anıcın en sogru karar myo tercıhı olacak sanırım. babam karsı cıktıgı ıcın yazın calısıp yol paramı ve harclıgımı cıkarmalıyım o yuzden ıs arıyorum bır iş buldum vestel de bayi kucuk bı yer adam telefonlra baksın bılgısaayar basında otursun falan demıs ama oranın cayının temızlıgınınde bana aıt olacagını soyluyolar evet gecici olacak ama tecrube buda ılk ıs deneyemımım ıcın ıı mı yoksa baska yerlerdedemı basvursam ?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• burda herşey sana kalmış bir şey başka bir yer derken daha iyi bir yer bulursan oraya gir tabi ama bulamazsan burdada çalışabilirsin ki bu aradada ailenden habersizmi gidiceksin okula?

0|0
    0|0
    • hayır tabıkı sadece onların destegı yok uzerımde e malum myo lara burs vermıyolar mevburen yol param harclıgım cıkmalı bı sekılde. nasıl başlarsa oyle gıder dıye dusunenlerdenim ben cay temzlıkle baslarsa ıoyle gıder dahası ozguvenımı zedeler soncta yas ıtıbarı ılede etkılenmeye cok musaıtım

• gondermeeyeceköler zaten sehırmde okuyacagım evde kalacagım yol paramı cıkarmam yeterlı

• senin bölümün kaldıgın şehirde varsa sıkıntı yok ozaman.

Erkekler Ne Diyor 4

• çalış paranı biriktir

sonra okumaya devam et

bu iş olabilir

yada meslek branşınla alakalı bir iş bak

0|0
    0|0
  • hangisi daha kolay basageliyorsa bnce onu yap,ya da belk babani ikna edebilirsin?

0|0
    0|0
  • meslek lisesi hangi bölüm mezusunz ?

meslğeinle ilgili bir yyer bulmaya calıs

0|0
    0|0
    • veritabanı okudum programcılıga gecıs yapacagım mecburen fakat antepte yasıyorum burda yazılımın pek sansı yok

• çalışacağın yer para konusunda güvelirsen yapabilirisn

paranı haftalık iste

• aylık iidir 800 + ssk bırıktırmemde kolay olur guvenılır dıye tahmın edıyorum gormedım gercı daha ben

• Hangi şehirdesiniz? Belki yardımcı olabilirim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...