Bir gün işten eve erken geldiniz ve..

Bir gün işten eve erken geldiniz ve 16 yaşındaki oğlunuzla bir kızı yarı çıplak vaziyette oğlanın odasında buldunuz. İlk olarak ne yaparsınız ? Sonrasında ne yaparsınız ?

0|0
8|12

En İyi Erkek Görüşü

• Giyinip yanıma gelmwlerini söylerdim. Sonra kızıevine bıraktırırdım. Daha sonrada bazışeylerin sınırlarını anlatırdım.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Fiyuuv ! der çıkarım .

0|3
    0|0
  • ilk önce şok oldurdum daha sonra kızı tutuğum gibi ailesine postalar ayıbınıda anlatırdım... oğluma gelince belki sinirle bir iki patlatırdım ama sonra başına ne gelebilceğini yaşının daha küçük olduğunu ayrıyetten bir müslüman olarak zina yaptığını ve büyük günahlardan olduğunu hatırlatırdım...

0|1
    0|0
  • Şok olurum ben utanır kafamı çevirirm o ara kız zaten kaçar sanırım.Bizim oğlana bir güzel nasihat çekerim desibeli yükselterek :D

1|1
    0|0
  • İlk önce kızı ailesine götürürüm.Sonrada oğlumla konuşurum

0|2
    0|0
  • Çküne alarm takarım.

1|2
    0|3
  • oğlumu döverim birgüzel sonra kızın annesini arar şikayet ederim kızına terbiye versin diye :)

1|1
    0|1
    • Dövmek çözüm mü ? bu sefer daha hırslanmaz mı çocuk daha yav ?

• güzelce konuşurum anlamayıp tekrar ederse kendi haline bırakırım. yaptıklarının karşılığını görür

• Kızın ailesini arar durumu izah ederim onları eve çağırırım kızın yanında oğluma bir güzel pataklarım

0|0
    0|0
  • döverim önce kızın kullagından tutar ailesine götürürüm yaptıklarını söylerim

sonra oglumu

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 11

• ilk o oğlum denilcek imalat hatasını elime alır ağzını yüzünü darma dağın ederim sonra o kızında suratına 3 5 tane çarpar evine yollarım geri şiddete devam ederim imana getirene kadar .D

1|1
    0|0
  • Meseleyi en derinden sorgulamak lazım...''Sülalemizde zencide yok oğlum sen kime çektin?''

0|2
    0|0
  • Ohh shitt derim kapıyı açtığım gibi kapatırım sonra oğlumla ne yaptın lan çakal götüryordun kızı afferin afferin senin babanda böyleydi bana çekmişsin :D

0|0
    0|1
  • 'oo hayırlı işler' der çıkarım

1|1
    0|0
  • 1 dk saygı duruşuna geçer ardından ayakta alkışlarım

0|1
    0|0
  • sessizce çıkarım ortamdan keyifleri kaçmasın

0|1
    0|0
  • babasının oglu der cıkarım :D

2|1
    0|0
  • oğlumun odasında ne işim var la benim.

0|0
    0|0
  • geciktirici lazımmı derim

0|0
    0|0
  • Devam et cocugum var be koçumsun derim:))

0|0
    0|0
  • Sessizce çıkarım, sonrada ilk soruyu sorarım; "Korundun mu?"

0|1
    0|1
Yükleniyor...