Eski sevgilimle vedalasma ve sonrası.. Okurmusunuz

3 Ay bir kızla cıktım ama herseyden cok sevdim. Oda sevdi sonra bir 3 ay sonunda ayrıldık daha dogrusu baska birisine gitti gibi bisey.. Ama kafasının karısık oldugunu biliyordum. Dün okulun son günü gittim ve dedim ki hakkını helal et.. Bana dedi ki üniversiteyi kazanınca mesaj atarsın artık.. O anda zaten gözleri dolucaktı seside kötü oldu biliyorum. Sonra bu gün onlarından sınıfından bir kız anlattı demis ki o cocuk sana daha cok yakısıyordu demis. Eski sevgilimde demis ki evet hepsinden iyiydi. İç cekmis böyle demis ki hatta bitmesini bile istemezdim demis üzülmüs.. Suanda baska birisi ile cikiyor o cocugunda ne mal oldugunu biliyorum. Sizce yaz tatilinde tekrar yazma ihtimali varmi dersiniz? Veya dönme ihtimali varmi? Cünkü ben unutamıyorum gercekten cok sevdim

Güncellemeler:
Bu arada telefonuma mesajda atmisti ben eve gidince.. Hayatında basarılar kendine iyi bak gibisinden.. Ve hala hatıralarımı sakladıgını, aldigim bilekligi hiç cikarmadıgını söyledi

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle sana mesaj atar ama şimdi çıktığından da tamamen kopamaz seviyorsan sen de affedersin aranızdaki her şeye yeniden başlarsınız ama diğer çocukla ilişkisini kestiğinden emin ol kafasını karıştırmasına izin verme

0|0
    0|0
    • ilişkisi bittigi zaman yazarmı dersin ? ne olursa olsun ? Cünkü ben onu ne yaparsa yapsın affetmeye hazırım vaz geçemiyor insan

• İlişkisi bitmeden yazar bence

• umarım dedigin gibi olur ya

Kızlar Ne Diyor 3

• benim sene başından beri sevdiğim ama hiçbir şekilde konuşamadğım bir çocuk vardı.Oda seviyordu oda benimle konuşamıyoru. Okulun son günü bana bakmadı bile.. En azından gidip yanına konuşmuşsun son kez, sevgilisi olmasına rağmen:) Umarım olur..

0|0
    0|0
  • Bnce brz bekle ardından at mesajı :) umarım gönlünden geçen gerçekleşir hayırlısıyla.. <3

0|0
    0|0
    • Umarım ya.. Sabah aksam dua ediyorum artık kafayı yedim. 2 defa daha ayrılmıstık ama sadece 1 günlügüne... sonra hemen barısırdık. Bu sefer ki baska birisini sevdi ama degerimi simdi anlamıs olması gerekiyor. Cok özlüyorum cooook

• Yaz aski, uni aski derken o kiz gider panpa.Unut gitsin :(

0|0
    0|0
    • zaten lise askımdı... Ama cok sey yasadık. Hiç bir anı aklından cıkmayacak onun benden cıkmadıgı gibi eminim

• Abi seviyorsa niye baskasiyla birlikte su an :/ manyak mi bu kizlar :/

• öyle valla.. sonucta dedigi seye bak arkadasıyla konusurken

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...