Böyle bir durumda ne yaparsınız?

Diyelim ki 1,5 senedir çıktığınız birinden sıkıldınız ve bunu ona söylediniz ayrıldınız. Ama size diretiyor yeniden birleşmek için aradan 6 ay geçtiği halde devamlı sizinle konuşmak istiyor siz istemiyorsunuz ama hala diretiyor. Ne yaparsınız barışırmısınız aradan kaç ay geçerse geçsin?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• 1.5 sene geçti sıkıldım ne demek ya?Sevmeden mi sevgili oldunuz?Seviyosan sıkıldım nedir?Evlensen de sıkıldım diyip gitcen mi?Çok saçma ya.Bi kavga olur tartısırsın anlarım.Sevgili olduktan 2 ay sonra kafalar uyusmadı dersin anlarım da 1 bucuk sene sonra sıkılıp ayrılmak nedir?

Soruna gelcek olursam ben zaten sıkıldım ayrılıyım dicek biri değilim de yine de beni seven birisini bırakmam geri çevirmem diyebilirim.Sevgi bu neticede değerini bilmek lazım.Annesi babası öz çocugunu sevmiyo bu devirde.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• hayir ama kendisini kirma cok az bir sure ondan musade istedigini sole ve istemesende onun yaninda ol ve gercekten onu istemedigine karar verirsen ondan yavas yavas uzaklasabilirsin hem o da bunu daha yumsak bir sekilde travma olmadan atlatmis olur

0|0
    0|0
  • Böyle ayakkabı değiştirmek gibi sevgili veya eş değiştirmek sizce doğal mı sizce bu etik değil. Sevdim mi ölümüne seveceksin.

0|0
    0|0
  • isterse bir ömür geçsin, geçmiş geçmişte kalmıştır.

1|0
    0|0
  • onun sana ulaşabileceği veya görebileceği herşeyi engelle sana ulaşamassa oda seni unutur

0|0
    0|0
  • Barisma cocuk senin oyuncagin degil.

0|0
    0|0
    • Aynen hacı.Sıkıldım diye ayrılınılır mı ya :) Erkekler yapsa böyle bişeyi ne hayvanlığımız kalır ne alçaklığımız :)

• Barısmam Oyle seymı Olur

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Kendine onu seviyormuyum diye sor.Eğer cevap hayırsa net bir tavır sergile ayrıl o çocuğa da yazık

0|0
    0|0
  • İstemiyorsam orali olmam, diledigi kadar diretsin.

0|0
    0|0
  • barışma,aradan 6 ay geçmiş üzülmüş,barışıp ayrılıp tekrar üzme

0|0
    0|0
  • seviyorsan barışmalı

0|0
    0|0
Yükleniyor...