Çocukken Hırsızlık yaptınız mı?

Ben yaptım bakkaldan sakız çaldım kapıcının cocuları alıştımıştı :D

kola çaldım açamadım :D

meyva caldım yeterince çaldıktan sonra arkadaşları ispiyonlardık

en kötüsü ülkerin antep fıstıklı çikolatasını çaldığımda yakalanmamdı :D bir daha adımımı atamadım o bakkala

sizinde varmı? en ustayı en iyi cevap sececegim

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

• annemin makyaj malzemelerini, dedemin sabunlarını, halen en yakın arkadaşım olan kızın uçlu kalemini (bu konuda yakalanmıştım :D), yine aynı kızın fotoğraf makinalı kalemtıraşını, bir arkadaşımın kalem kutusunu ve (hala daha içimde yaradır geri veremedim utancımdan diye ama) yakın bir akrabamızın evinde bir kaç günlüğüne kalırken görüp çok beğendiğim bir kolye ucunu çaldım.. ve hiç kullanamadım. aradan 14 yıl geçti kapılarının altından atıp kaçsam mı diye düşünür dururum :( annemin kolye ucu hariç diğerlerinden haberi oldu ve olduğu anda artık utançtan mı korkudan mı bilmem, anında kestim. tam kleptomani olucakken yırtmışım bence :D

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Şaka yapmyorum Kipa'dan Param olmama rağmen 8 yaşında kalemlik çalıp yakalanmamdı.Çok utanç verici olaydı.

0|1
    0|0
  • ben de okulda arkadaşımın kalemini çalmıştım ona sinirlenmiştim hala da utanırım aklıma geldikçe

0|1
    0|0
  • Çalmadım. Ama başkasına çaldırdım :) Ne güzeldi ilkokul yılları

0|2
    0|0
  • Yaptım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Küçükken halamlardan kordonları gitmiş casıo saat çalmıştım. Masanın üzerinde duruyordu, yanında duran boş kibrit kutusunun içine koyup cebime attım :D Bi keresinde de bir walkman çalmıştım, arka odada duran walkmanı alıp, pantolonumun kemeriyle bedenime skıştırdım üzerini de tişörtüm ile kapattım:) çıktım evden:D

0|1
    0|0
  • şuan çok mutlu oldum lan her ne kadar piç (haylaz) gibi geçirsemde çocukluğu pat deyince aklıma hiç bişey gelmedi.

0|1
    0|0
  • 98 falan yıl herhalde ilk ve son hırsızlığım :D

2 tane tekstil fabrikamız olmasına rağmen

özdilek mağazasındaki 2.5 litrelik yedigün lerde tarkan kaseti hediye ediliyordu,

ben bantlanmış kasedi kesip götürmüştüm.

ilk ve son oldu ama.

0|1
    1|0
  • anasınıfına giderken bir tane oyun araba pazardan bir tane etrafı naylonlanmıs limon hoca bakkaldan da bir tane şeker çaldım

0|1
    0|0
  • siyah klotlu corabımı kafama takarım

ev ev gezer tek calmadıgım seyin zil olmadıgını söyleyebilirim

böle bir hırzızım ben

bu ne biçim bir soru be

0|1
    0|0
  • komşunun ağacındaki bütün elmaları toplamıştım baya çok vardı adam kapımıza dayandı geri verdim :D

0|1
    0|0
  • bende yaptım.banka soymaya gittik.son hatırladığım müdür hanımın kucağında çilekli süt içiyorduk.

0|1
    0|0
  • bir evin köpeğini çalmıştım

1|0
    0|0
Yükleniyor...