Kreatin yuksekligi?

Kan tahlilimde kreatin degerim 1.53 cikti. Yaklasik 1 senedir fitnessa gidiyorum. gun icinde bol et tuketmek zorundayim. bu yukseklik bobreklerime zarar verirmi?

Güncellemeler:
1ay Ultrasonda bobrekler normal cikti ama boyle devam ederse ne olur

0|0
0|3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• bilader kreatin ya da gainer ne kullandiysan çok fazla doz kullanmissin azaltirsan bu kadar kalır azaltmassan böbrek ve karaciğerin e zarar verir

0|1
    0|0
    • 1ay

Sorun surda kreatin ya da toz kullanmadim hic hep dogal besinler cok et yiyorum ama

• 1ay

dostum nasıl becerdin tüm sığırlami besleniyorsun. ozaman yardım edemeyeceğim dostum bir uzmana tekrar görün kreatin bildiğin gibi zararlı birşey yani kandakini bilmiyorum ama tozu zararlı baya Kaslarda su tutmaya yariyor. Bildiğim kadarıyla yardım etmeye çalıştım dostum.

• Fazla proteinin buna neden olacağını sanmam böbrek sintigrafisi çektir erken teşhis hayat kurtarır spora bir müddet ara ver testleri tekrarla su içimizi en az 3 litre tut

0|0
    0|0
  • kardeşim ben bir milli halterci olarak aynı zamanda antrenör olarak sana kretaini azaltmani ve komple bırakmanı tavsiye ediyorum amino asite başla aksi taktirde kretAin aralıksız 3 ay kullanımda böbrek erimesine prostada ve karaciğer bozulmasına yol açmakta

0|0
    0|0
Yükleniyor...