Turkuaz medya grubunun yıllar önce yaptığı bu manşet tarafsız mı ( ! ) , siz ne düşünüyorsunuz?

Şu sıralar Beşiktaşımıza yapılan çirkin sözler , yıllardır rakiplerimiz hakem desteklei yüzlerce maç kazanmışken şike hile , fiat tempra arabalar v. s. bir sürü hile hurda içinde olan şerefli ikinci olduğumuz seneler bile kimse bu kadar ileri gitmemişti.
turkuda medya grubu pretesto ediliyorsunuz Turkuaz medya grubunun yıllar önce yaptığı bu manşet tarafsız  mı ( ! )  , siz ne düşünüyorsunuz ?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Yenilmiyoruz yenemiyorlar!
    Ne sahada ne algıda!
    Delırmelerı kudurmaları bundan!
    Sıklastırın safları Beşiktaş düşmanlarına
    Şampıyon Besıktas yazdıracağız!

0|1
    0|3
    • 1ay

Şampiyon olamasakta Şerefli ikinciliğe razıyız , hiç sorun yok.

• 1ay

sıralamanın ne önemi var ki
      isterse bu takım 2. ligte olsun
      alsınlar o sahte yıldızlarını bir taraflarına soksunlar

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Totomac tamamen kaos ve ortalık karıştırmak üzere , yayın değeri taşımayan bir gazete. Ayrıca basın özgürlüğü hakkında Güntekin Onay 'ın verdiği ayar takdire şayendi

0|1
    0|3
    • 1ay

Güntekin'in ayarını dinledim bizzat. anlayaana davul zurna saz hesabı.

• Galatasaraylıyım.. kardeş takım olarak gördüğüm takım Fenerbahçedir.. 3 sezondur güzel futbolundan ötürü Beşiktaşlıların çoğundan daha fazla Beşiktaş maçı izlemişimdir.. kesinlikle futbol aşığıyım; ve gerçek bir taraftarım.. çoğu taraftardan daha fazla tarihe eğimliyim ve güncel ağızların konuştuklarına takılmadan bakıyorum olaylara.. ve tamamen hak vermemle birlikte yaptığı şeyden ötürü azizleşmesinden Türk futbolu adına şüphelerim var Fiko başkanın.. ayrıca kendi yöneticilerimizden nefret ediyorum.. Galatasaray Tarihini berbat edecek yetkiler aldılar.. kesinlikle istifalarını istiyorum; hepsi BÜYÜK BİRADERİN iki dudağı arasından çıkanlara kendilerini sattılar..

0|1
    0|3
    • 1ay

Demirörenden hala çekiyoruz bak...
      ne güzel tarafsız yorum yapabilmek.

• Turkuvaz medya grubu siyasi gücünü kullanarak sözünü geçirmeye çalışıyor kısacası havuz medyasından

Onların siyasi gücü varsa Beşiktaş'ın taraftarı var ayaklarını denk alacaklar

#BütünBasınTraşFORZABEŞİKTAŞ

0|1
    0|3
  • ben çok katılmıyorum sana
    sizinde yapmak istediğiniz şey herkes bize karşı ve yanlış yapma peşinde kafasındasızı ama bu yanlış bir bakış açısı, gazeteliri ya da medya kuruluşlarını bırak sokakta halk bunu konuşuyor acaba beşimtaş ile federasyon arasında gizli bir ilişki mi var diye böyle bir şüphe var insanlarda bunu berteraf etmenin en iyi yolu demirören federasyonuuyla aranıza mesafe koymaktır ama bunu başaramıyorsunuz sorun orda sizin lehinize konuşana objektif diyorsunuz yani kendiniz çalıp kendiniz oynuyorsunuz, bu işler böyle olmaz bak orda yazanlar senin hoşuna giden yazılar ama ben farklı bir şey yazdım bu yazdıklarım hoşunuza gitmese bile acaba yı düşünmeniz lazım daha geçen başkanınız cbnin önünde sayın diye diye beli bükülecekti, buhavuz medyası falan bilmemne hikaye yani kendinizi kandırmayın
    yorum şikayet etmeyi ve soru kaldırmayıda bırakın bence onuda ekleyim eksterdan şimdilik diyeceklerim bu kadar

0|3
    0|2
Yükleniyor...