Kızlar aranızda düzenli olarak squat yapan var mı?

Faydasını gördünüz mü yani ne kadar bir süre çabalamak gerekiyor hedefe ulaşmak için? 😀

0|1
3|6

Erkekler Ne Diyor 6

• Ben yapıyorum düzenli olarak istemsizce ama faydalı.. Kızlar da yapsın en çok siz yapın diyeceklerim bu kadar Anlella Sagra'ya selamlar😀

0|0
    0|0
  • Squat yüksek ağırlıkta kalçada daha cok yanma hussı veriyor bence vede daha dolgunlasıyor lakin yıllarca yapıp düzenli beslenmek gerek bı kac ayda cokda bı fark olurmu bilmiyorum ayrıca Kalca ıcın sadece Squat yok bunu bil

0|0
    0|0
  • Sadece squat ile hic bisey olmaz. Belli bir program dahilinde calisirsan squat ciddi bir yer tutar. sonuc almak konusunda da kisa surede iyiye gidis olur ancak ciddu farklar icin yil gecmesi lazim bu is azim isi hemen pes etmemelim. bir de kimse lunge bilmez ama squat kadar etkili ve onu tamamlayan bir harekettir. mutlaka yapmalisin

0|0
    0|0
    • 29gün

Lunge Squat a gore cok daha zor bence 😂kızların cogu kaldıramaz kardesim

• meraba benim konu farklı bana biraz yardimxi olurmusjn

0|0
    0|0
  • En az 3-4 ay istikrarli yap

0|0
    0|0
  • ben yapıyordum kicim demir gibiydi bir araa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben yaptım ve hala yapıyorum. Eğer evde normal yapıcaksan setler halinde yap ilk gün 75 yap 25erlik setlerden eger agarlıkla yapıcaksanda 15 13 11 9 olarak 4 set ve her sette agarlık arttır. ilk 1 hafta ayakların agırcak ama bırakma

0|0
    0|0
  • uzun bir sure yaptim bir aydir yapmasamda hala kalkik ve dolgun cok faydasi var ama benim kucukken bile cikikti herkeste ayni olmuyo

0|0
    0|0
  • 2 ay yaptim fark etti

0|0
    0|0
Yükleniyor...