Continium maddesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Dünyada sadece İstanbul Boğazı civarında olması ile birlikte;bunu türklerin kullanamamasıda var... Ayrıca Windows sürümlerinde con klasörünün açılamamasıda var.Bunların hepsi unutturma amaçlı... Bill Gates bu durumu kurultayların izniyle kaldırmak istedi ve birkaç gün sonra windowsun şirketi bombalandı. Haliçinde temizlenmek bahanesiyle aslnda yeraltındaki continiumu çıkarmak istemeleri vrdı.Türkler neden sahip çıkamıyoru.Continium maddesinden özel bombalar ve silah teşkilatını kuvvetlendirecek bir çok şey elde edilebilir fakat bunu türklerin kullanması yasak.Yalılarında bir çoğunun yabancılara ait olmasına şaşmamalı... Yorumlarınızı beklyorum

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• bu madde yok...istanbulda yüksek lisans tezi için hocanın bir ögrenciden istediği hikaye ile ortaya cıkan madde bu..olay kısaca şöyle: öyle bir tez yaz ki herkes bunu gerçek sansın.öğrenci de bu maddeyi ortaya sürüyor.istanbul bogazı olarak degil kanal İstanbul civarında oldugunu söylüyor..anlayacagınız böyle bir madde yok...hatta gazetelere de manşet oldu 2 yıl evvel

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Contorium demek ıstedın sanırım evet bazı araştrmalara göre değerli bir maden ve yüksek miktarda enerji acığa çıkaran bir element eğerki gerçekten var ve sadce İstanbul boğazında mevcut ise ya güzel ülkem için çok iyi olur ya da başına bela olur...

0|0
    0|0
    • pardon ya gözden kaçmş ismi hemen yazmak istedim bir yerin yanlış oldğndan emindm haklsn :) bu arada yanlz biz kullanamıyoruz bu maddeyi..

• evet doğru biz kullanamıyrz belki bilmiyrz beliki biliyrz cıkartamıyrz belkıde bilsekte cesaret edemiyoruz. 7 tane bilim adamımız bor madenlerını arastırdı ve enerji kaynagı acısından yuksek elemnt oldgu ve turkıyede %96 oranında sanırım var oldugu acıklandıgında ve bunu ülkemize katkıda bulunmak ıçın arastıran ve sonuca getıren 7 bilim adamımz arastrmadan donrkn bir ucak seyahatınde ucakları dustu, kaza densede yanı 7sıde öldü.Allah onların aileıne sabır versın.

• araştırmak lazım derin konuya benziyor.

0|0
    0|0
  • Yine Kim Girdi Senin Aklına.

0|0
    0|0
  • ya sen hala ordamısın. güldük geçtik biz ona!

0|0
    0|0
  • İnsanların boş bilgilere ne çabuk inandığını ispatlamak için bir üniversite öğrencisi tarafından hazırlanmış bir makale yok öyle bir element .

0|0
    0|0
  • Yine mi komplo teorileri.İnandın mı sen de buna yani..

0|0
    0|0
    • neden komplo ?

• eee sende haklsn :D

• Hayır bu ne için yapılıyor biliyor musun tam manasıyla insanımızı tembelleştirmek için.Ulan zaten bizi engelleyen bir şeyler var diyor adam çalışacağı varsa da çalışmıyor.Zihnimizin bir köşesinde her zaman bu düşünce yatıyor.Abi ben mühendis olurdum ama zaten amerika izin vermiyor boru bile işleyemiyoruz baksana falan.Hikaye yok öyle bir şey.Sen iste bak neler neler oluyor.

• bordu enson şimdi continium mu oldu :A

0|0
    0|0
  • ne içtiysen aynısından istiyorum

0|0
    0|0
  • yalan bunlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bi video vardı onu bende izledim ama inandırıcı gelmedi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...