Beşiktaş, tarihinin en iyi takımına sahip değil mi?

Metin-Ali-Feyyazları geçiyorum.
1992 doğumlu biri olarak, özellikle 2000'de Barcelona'yı yenen takıma kadar uzanan bir hafızam var.
Kendimi bildim bileli sıkı takipte olduğum takımımı, 2003'ten beri ilk defa bu kadar sağlam görüyorum.
Hani geçen seneki gibi gümbür gümbür gelmiyor. Mustafa Denizli'nin enteresan kadrosu gibi Çanakkele'den bile zor geçilen defansa sahip değil. Hayır. Müthiş bir denge var takımda. Başka türlü bu.
2-1 kazanıyor ama sabaha kadar oynansa yine kazanacağını biliyorsun.
Öyle bir güven veriyor.
Futbolcuları ve bir arada yaptıkları, teknik heyeti, yönetim, stad ve taraflarlarla...
Beşiktaş bence tarihinde ilk defa bu kadar kendini bilen bir camia oldu.
Ve 8 puan öndeyken şampiyonluğu çalınan takım kadar iyi olmasının yanında, artık kendisini yedirmeyecek daha kurnaz, daha atılgan bir duruşa sahip.
Beşiktaş, tarihinin en iyi takımına sahip değil mi?

1|0
0|18

En İyi Erkek Görüşü

• Bana göre beşiktaş tarihinin en güçlü kadrosudur:
    www.mackolik.com/.../2011

Ama takımı öyle bir öküze emanet etmişler ki ligi ancak 5. sırada bitirebildik. 2 tane şampiyon olacak ayrı ayrı 11 çıkar üstelik o zamanlar eski inönü stadı daha yıkılmamıştı passolig falan yoktu.

0|0
    0|0
    • 28gün

Rüştü Reçber - Hakan Arıkan - Cenk Gönen (Kaleciler)

Roberto Hilbert, Ekrem Dağ (Sağ bekler)

Tomas Sivok, İbrahim Toraman, Matteo Ferrari (Sağ Stoperler)

Ersan Gülüm, Tomas Zapotocny, Atınç Nukan (Sol Stoperler)

İbrahim Üzülmez, İsmail Köybaşı (Sol bekler)

Mehmet Aurelio, Michael Fink, Necip Uysal (Ön Libero)

Fabian Ernst, Manuel Fernandes, Uğur İnceman (Merkez Ortasaha)

Guti Hernandez, Matias Delgado, Rodrigo Tabata (Forvet Arkası)

Ricardo Quaresma, Simao Sabrosa, Yusuf Şimşek (Kanat, Sağ-Sol Açık)

Nihat Kahveci, Filip Holosko (Kanat Forvetler)

Bobo, Mert Nobre, Hugo Almeida, Fatih Tekke (Merkez Forvetler)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 17

• İyi hoca , iyi başkan , iyi stad , iyi oyuncular ve en önemlisi iyi taraftar birleşince boyle mükemmel sonuç ortaya çıkıyor.2003 yılındaki yenilmez takim benzeri bir özellik var su an. Takimin kilit oyuncuları Gomez Sosa Töre gidiyor ama hala takir takır oynayan bir sistem takimi Caner ve Talisca sakatlaniyor, bana misin demiyor
    2004 te şimdi ki gibi sosyal medya yoktu sesimizi duyuramıyorduk oynanan oyunu sadece Lucescu deşifre ediyordu ama renkli basın fırsat vermiyordu. Artik daha sağlam adımlarla geliyoruz . Beşiktaş Bey diyeceksiniz

0|1
    0|1
  • Son 15 yılda bu kadar iyi takım kurulmadı.

Mustafa Denizli zamanıda bu takıma ölümüne savunma oynatıp belli hücum planlarıyla gol attırır maç alırdı ama futbol kısırdı.

Halen bazı eksiklikleri var, ulaşmak istediği seviyeye öyle deli gibi pas oynayrak gelemez ve forvetin arkasına, orta sahaya ve kanada takviyeler lazım.

0|1
    0|0
  • Bunun sebebi çok iyi oynamak değil doğru oynamak yani maçta kendinden güçlü takıma karşı bile doğru oynuyor buradada hocanın hakkı büyük. Zaten takımlar böyle böyle büyüyor doğru oynayan hocalar sayesinde. Bence 1 numaralı hoca kendisi 2 dersen Abdullah avcının takımındaki ince taktiklerle rahat maçlar kazanması galatasaray maçını nasıl kazandığını anlatıyordu Abdullah hoca. 3 dersen Advocaat gelir herhalde kalitesinden dolayı ama mustafa hoca yani osmanlının başındaki Mustafa Reşit Akçay da bayağı tokatlıyor Avrupayı.

0|0
    0|0
  • 2000'nin Barça'sına karşı oynamak kolaydı. Günümüzün Barça'sı ile bir maç yapsın. Bu bir İspanya Katulunya'lı olarak söylüyorum.

0|1
    0|4
    • 29gün

Rivaldo kimdir nedir bilirmisin koçum? Futbol bilgine sokayım kusura bakma

• birincisi basqan akilli ve tutumcu ve teknik ekip transferden sorumlu teknik ekip iyi isler yapiyo takim basariya ac ve kadro oturdu birde muhtesem bir stad ve muhtesem bir taraftar var bencede tarihinin en iyi kadrosu olmasa bile cok iddiali bir kadromuz var Allah bozmasin

0|1
    0|0
  • 100. yıl kadrosu çok iyi cordoba, zago, ronaldo, ibrahim üzülmez, tayfur, pancu, giunti, sergen, tümer, ilhan mansız , pascal nouma, kaan dobra, ahmet dursun, ahmet yıldırım, serdar topraktepe

1|0
    0|0
  • ebubekir kendini bulursa beşiktaş tutulmaz. Çok kaliteli topçu ama özgüven sorunu yaşıyor. fiko ve şenol güneşle 3-4 yıl içinde avrupa arenasında görürürüz bjkyi yarı final finallerde

0|1
    0|0
  • Sen bu kadar şey yazdıysan bence öyledir

0|1
    0|0
  • Türkiye de ki en iyi teknik direktör bize geldi çünkü adam bana göre her zaman başarılı bir grafik çizdi takım ruhunu ateşlemeyi iyi biliyor kim nerede ne yapar çok iyi biliyor şenol güneş farkı bu bence

0|1
    0|0
  • en iyi takım en iyi yönetim ve Hoca..

0|1
    0|0
  • avrupada ins iyi işler yaparlar. fener beşiktaş osmanlı hepsini destekliyorum

0|1
    0|0
  • Mustafa Denizli'nin enteresan kadrosu gibi Çanakkele'den bile zor geçilen defansa sahip değil. şair burada ne demek istemiş acaba :D :D Ronaldo Guiaro Antonio Carlos Zago onlar efsaneyse bunlar ne hacı :D

0|0
    0|0
  • En geniş ve en iyi kadro diyebiliriz

0|0
    0|0
  • Gibi gibi

0|0
    0|0
  • evet takim iyi yolda fakat bir forvet sart devre arasi eto yu alsak super olur

0|0
    0|0
  • gecen yilki kadrodan 2 kisi olsaydi bu dedigin olabilirdi

0|1
    0|0
  • değil.

0|0
    0|1
Yükleniyor...